CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Chainlink Bitcoin Cash ve BSV’ye meydan okudu: Siz ikiniz bir, ben tek! TAKİP ET

kripto para haber coinajans
huobi_koinmedya

Chainlink’in son dönemde gösterdiği performans ile CoinMarketCap sıralamasında üst sıralara doğru tırmanıyor. Chainlink Bitcoin Cash ve Bitcoin SV’yi de yerinden edebilir mi?


Chainlink Bitcoin Cash ve Bitcoin SV’yi yerinden eder mi?

Chainlink mükemmel bir performans sergiliyor. 1.80 dolarla 2020 yılına giren Chainlink, 13 Temmuz’da 8 doları geçti ve bazı borsalarda 8.50 doları bile gördü. Yazının kaleme alındığı saatte Chainlink tekrardan bir rally’ye başladı ve 8 doları yeniden gördü.

Chainlink, 2020’nin ilk gününe kıyasla yaklaşık %350 değer kazandı. Eğer yıl başında 1,000 dolarlık Chainlink satın almış olsaydınız şimdi 4,450 dolar paranız olurdu.

Chainlink performansı ile Stellar, Tezos, EOS ve Crypto.com’u tahtından etti. Chainlink bugün Binance Coin’i (BNB) de yerinden ederek 9’uncu sıraya yükseldi. 8’inci sıradaki kripto para olan Litecoin (LTC) ile Chainlink arasındaki fark ise 20 milyon dolara kadar geriledi.

koinmedya_brave

Aşağıdaki grafikte Chainlink fiyatlarında 2018 yılından beri yaşanan değişimi görüyoruz.

Chainlink Bitcoin Cash Chainlink Bitcoin Cash ve BSV’ye meydan okudu: Siz ikiniz bir, ben tek!

Cane Island Alternative’in yatırım danışmanı Timothy Peterson, Chainlink hakkında oldukça yüksek bir tahminde bulundu. Timothy’ye göre Chainlink Bitcoin Cash ve Bitcoin SV’yi yerinden edebilir. Hatta ikisinin toplamından daha büyük piyasa değerine ulaşabilir.

Bitcoin Cash, CoinMarketCap sıralamasında 5’inci ve toplam piyasa büyüklüğü 4.211 milyar dolar. Bitcoin SV ise sıralamada 6’ncı ve piyasa büyüklüğü 3.332 milyar dolar. Chainlink’in toplam piyasa büyüklüğü ise 2.797 milyar dolar.

koinmedya_brave

Timothy Peterson’ın tahminlerinin doğru çıkması için BCH ve BSV fiyatları sabitken Link/USD paritesinin 21.5 dolara çıkması gerekiyor. Yani yaklaşık 2.5 kat daha değer kazanması gerekiyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Kraken, kripto para cüzdanı Ledger Nano X için uyardı

Chainlink fiyat analizi: LINK yükselecek mi? Teknik görünüm ve izlenecek kritik seviyeler

Afrika’nın Bitcoin ilgisi her geçen gün hız kazanıyor: Yeni bir rekor kırıldı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası