CoinAjans.com
EOS Haberleri

Chainlink, EOS ve Tezos piyasanın genel ayı görünümünden kurtulabilir

Eos haberleri coinajans.com
fairspin_koinmedya

Altcoin’lerin genelinde fiyat düşüşleri yaşanmasına rağmen üç kripto para ayı kapanından kurtulabilir. Bunlar; Chainlink, EOS ve Tezos.


Chainlink, EOS ve Tezos beklentileri tersine çevirebilir

2019 yılının sonuna doğru Bitcoin ve altcoin’lerin fiyatlarında genel anlamda fiyat düşüşleri yaşanıyor. Geçtiğimiz yılın aynı dönemine kıyasla piyasalar kısmen de olsa daha iyi konumda olsa da kripto para piyasaları toplam değeri ise 221 milyar dolar sınırında. Geçtiğimiz yılın aynı tarihinde toplam piyasa değeri 150 milyar dolar seviyesindeydi. Hatta bu değer 15 Aralık 2018’de 100 milyar dolar bandına kadar geriledi.

Altcoin’leri ayı görünümünden bazı kripto paralar, bireysel olarak kurtulabilir. Cryptopolitan’dan Saad Murtaza’ya göre bu görünümden kurtulabilecek kripto paralar; EOS, Chainlink (LINK) ve Tezos (XTZ).

Aşağıdaki grafikte EOS fiyatlarında 2019 yılı boyunda yaşanan fiyat hareketlerini görüyoruz. EOS, kuş bakışı görünümü bir ters U formunu gösteriyor. EOS, Haziran ayında 8 doların üstüne çıkarak 2019’un rekorunu kırdı. Yazının kaleme  alındığı saatte ise 3,08 dolardan işlem görüyor. 2019’un ilk günlerinde 2,5 dolar civarında işlem görüyordu. EOS blockchain kalitesi ise geçtiğimiz günlerde Çin Sanayi Bakanlığı tarafından hazırlanan derecelendirme de en kaliteli blockchain ağı seçildi.

Lütfen Bkz: Çin Sanayi Bakanlığının başarılı kripto para sıralaması

Chainklink, 2019 yılının rekorunu 29 Haziran’da kırarak 4 doların üstüne çıktı. Bu tarihten sonra ciddi bir düzeltme yaşayan LINK, 13 Eylül tarihinde 1,5 dolar bandına kadar geriledi. Bu tarihte trend değişimine uğrayan fiyatlar sayesinde LINK iyi bir ivme kazandı. Yazının kaleme alındığı saatte 2,65 dolardan işlem görüyor.

Lütfen Bkz: Uzman analist, Chainlink ağını inceliyor

Tezos, Ekim ayı sonrası performansı sayesinde CoinMarketCap sıralamasında top 20’ye girmeyi başardı. Tezos’un uzun vadeli trendine baktığımızda ayı trendine girmedi yorumunda bile bulunulabilir.

Kaynak

İlgili Haberler

Coinbase: EOS ağı için işler hiç iyi gitmiyor

Coin Ajans

EOS fiyatı yeni bir trend değişimi mi yapıyor? TAKİP ET

BNB, BCH, LTC, EOS Teknik Analizi

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası