CoinAjans.com
Cardano Haberleri

Chainlink LİNK bu sefer de sosyal medyaya el attı! TAKİP ET

cardano haberleri coinajans
huobi_koinmedya

Chainlink birçok kamu ve özel teşekküle ve kripto paralara teknik destek sunuyor. Bu sefer de Chainlink sosyal medya açılımı ile geliyor.


Chainlink sosyal medya açılımı

Revolution Populari, merkezi olmayan veri ve kimlik değişim platformu geliştiriyor. Revolution Populari, bu konuda Twitter ve Facebook sosyal medya yazışmalarını dönüştürmeyi hedefliyor. Bu konuda Revalution Populari, Chainlink’in oracle hizmetlerinden destek alacak. Bu sayede Twitter ve Facebook’un ağındaki verileri Revalution Populari blockchain sistemine Chainlink aktaracak. Off-Chain (blockchain dışı verileri) verileri Revolution Populari’ye Chainlink sistemi taşıyacak.

Revolution Populari (RevPop), public blockhain olarak adlandırılan açık kodlu bir blockchain sistemi geliştiriyor. Bağımsız geliştiriciler aynen Ethereum blockchain’inde olduğu gibi dApps (blockchain tabanlı uygulama) ve akıllı sözleşmeler geliştirebilecek.

Yale Üniversitesinden bir profesör ve Goldman Sachs’ten genç bir girişimci tarafından geliştirilen RevPop platformu, sosyal medyaya farklı bir soluk getirmeyi planlıyor.

koinmedya_brave

Chainlink’in oracle hizmetleri birçok projeye destek sağlıyor. Yakın zamanda Orchid VPN, Kyber Network ve Nexo da Chainlink’ten oracle hizmeti satın aldığını duyurdu.

Chainlink’in kripto parası Link coin yazının kaleme alındığı saatte CoinMarketCap verilerine göre 8 dolardan işlem görüyor. Geçtiğimiz günlerde Link/USD paritesi 8.50 doları görerek tüm zamanların rekorunu kırdı. Bu rekorun ardından kısmi bir düzeltme yaşayan Link, bügünkü %10’luk değer artışı ile tekrardan 8 dolar bandına geldi.

Chainlink sosyal medya Chainlink LİNK bu sefer de sosyal medyaya el attı!Link bugünkü performansı ile Binance Coin’i de yerinden ederek 9’uncu sıraya yükseldi.

Kaynak

koinmedya_brave

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

DeFi Gündem: UniSwap işlem hacmi parmak ısırtıyor! TAKİP ET

DeFi sözlük ve merkezsiz finans terimleri TAKİP ET

Kripto camiasının en bağımsız coini hangisi? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası