CoinAjans.com
Altcoin

Chainlink LINK durdurulamıyor

Chainlink LINK durdurulamıyor 1

Chainlink LINK durdurulamıyor. Kripto para bugün yeni bir rekor kırdı. Hem de diğer kripto paraların düşük performans gösterdiği bir ortamda.


Chainlink LINK durdurulamıyor

LINK olarak adlandırılan en büyük on birinci kripto para, bu hafta yüzde 27’lik bir artış ile 4.92 dolarda yeni bir tüm zamanların en yüksek değerini kaydetti. Aynı şekilde Bitcoin karşısından da iyi bir performans gösterdi. LINK fiyatı yüzde 22 yükselerek 55,683 satoshiden işlem gördü. Bununla hem dolar hem de BTC cinsinden en iyi performans gösteren varlık oldu.

Chainlink LINK durdurulamıyor. Kripto para bugün yeni bir rekor kırdı. Hem de diğer kripto paraların düşük performans gösterdiği bir ortamda. Chainlink LINK durdurulamıyor – Yeni bir ATH yaptı – Kaynak: TradingView.com, Binance

Chainlink’te durum böyleyken, diğer kripto paralar hala baskı altında kalmaya devam ediyor. Özellikle de Corona virüsü salgınından dolayı piyasaları bir endişe kapladı.

Lider kripto Bitcoin geçen hafta yüzde 15’lik bir düşüşten sonra Pazartesi günü yüzde 2.67 artarak bir miktar toparlandı. Benzer bir şekilde Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) de yüzde 1-2 artış kaydetti. Bununla da yükseliş için henüz hazır olmadıkları ve boğaların yeterli güce sahip olmadığını gösterdiler.

İlgili – 2020’nin sürpriz coini LINK’in ateşi düşmüyor!

Anlaşma söylentisi

Peki, Chainlink’in son yükselişi ne ile ilgili? Öyle görünüyor ki blockchain platformunun “büyük bir duyuru” yapacağı söylentileri var. Yükselişin sebeplerinden biri bu olabilir.

Topluluk üyeleri Chainlink vakfının isminin ilk harfi “M” olan bir şirket ile anlaşma yapmaya yaklaştığını iddia ediyor. Sonuçta sosyal medyada bulunla ilgili farklı yorumlar yapıldı. Bazılarına göre bu “M” Microsoft olabilir. Teknoloji devinin daha önce de blockchain teknolojisine ilgi gösterdiği biliniyor.

Bir topluluk üyesi ise tweetinde şöyle diyor: “Yarın büyük haberi alırsak, tıpkı Google duyurusunda olduğu gibi Chainlink yükselişe geçer. Benzer bir duyuruda LINK fiyatının 8-10 doları görmemesi için bir sebep yok.”

İlgili – Altcoin enkazında ayakta kalabilen nadir coin: ChainLink

Chainlink balonu endişesi

Bu yükseliş ile dikkatler LINK’e çevrilirken, bazı analistler bu yükselişin arkasında sağlam temeller olmadığı konusunda endişeli.

Trader Anondran LINK’in Bitcoin karşısında “çılgın” fiyat rallisinden etkilendiğini kabul ederken, bir yandan da aşırı alım sonucu oluşan ve her zaman patlamaya hazır balon benzetmesi yapıyor.

Kaynak

İlgili Haberler

2020’de en çok düşen coin belli oldu – Sonuç sizi şaşırtmayacak!

Coin Ajans

Ripple Mısır Merkez Bankası ile çalışacak

Coin Ajans

Vitalik Buterin, Piyasayı Tedirgin Eden Ethereum Balinası Hakkında Konuştu!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası