CoinAjans.com
Cardano Haberleri

Charles Hoskinson Haskell Cardano 1.0’ı duyurdu!

cardano haberleri coinajans
fairspin_koinmedya

Charles Hoskinson Haskell Cardano 1.0’ı duyurdu! Son zamanlarda yaptığı ağ yükseltmeleriyle adından sıkça söz ettiren Cardano’dan yeni bir yükseltme daha geldi.


Charles Hoskinson Haskell Cardano 1.0 açıkladı

 

Kripto para piyasaları yüksek volatiliteli günler geçirmeye devam ederken, Cardano ağını yükseltmeye ve zaten mükemmele yakın olan konfigürasyonunu geliştirmeye devam ediyor.

Ethereum’un kurucu üyelerinden olan ancak daha sonra kendi kripto parasını üretmek amacıyla Ethereum topluluğundan ayrılıp Cardano’yu kuran bilgisayar bilimci Charles Hoskinson, twitter üzerinden yaptığı paylaşımla Haskell Cardano 1.0’ın kullanıma hazır olduğunu duyurdu.

İlgili haber: Hoskinson: “Bitcoin önce 10 bin, ardından 100 bin dolar olacak”

Hoskinson, Haskell Cardano 1.0’ın hazır olduğunu ancak piyasaya OBFT hard forkundan sonra sürüleceğini sözlerine ekledi.

”Haskell Cardano 1.0 hazır ve OBFT hardforku ve bazı çekirdek yükseltmelerinden sonra piyasaya sürülecek. Bu Cardano Topluğu için tam bir kilometre taşıdır. Haskell Cardano 1.0’da dahil olmak üzere pek çok haskell kodu yazan ekibimle gurur duyuyorum.”

Github sayfasından Haskell 1.0’ı incelediğimizde, Haskell 1.0’ın önceki Haskell’lerden farklı olarak sistemin nasıl oluşturulması gerektiğine dair referans kodları içerdiğini görüyoruz. Yani Haskell 1.0 bundan sonra gelecek olan yükseltmeler için rehber niteliği taşıyacak ve ağın çok daha yapıcı ve rekabetçi olmasını sağlayacak.

İlgili haber: Weiss: Shelley testinden sonra Cordano EOS’tan açıkça üstün

Kripto para piyasalarından en son haberler için bizleri takip etmeye devam edin sağlıcakla kalın.

İlgili Haberler

Fon yöneticisi: Kripto piyasası 10 trilyon dolara gidiyor TAKİP ET

Bitcoin hakimiyet oranının artması bazı altcoinleri tamamen yok edebilir TAKİP ET

Bitcoin grafiği en çok hangi formasyonu tekrarlıyor? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası