CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Çılgın Tahmin: Bitcoin Önümüzdeki 4-72 Saat İçinde Fırlayacak!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin’in inanılmaz derecede sıkı ve uzun süreli yatay ticaret dalgası çok uzun sürmeyebilir. Bu durum analistlere göre, muhtemelen BTC’nin hangi yöne yöneldiğini belirleyen devasa bir hareketle son bulacak. Genel olarak 2020, Bitcoin için çalkantılı bir yıl oldu ve ağın temel gücü sürekli olarak artarken, fiyat ivme kaybetti.

Şu anda herhangi bir ivme olmamasına rağmen bir analist büyük bir hareketin yakın olduğuna inanıyor.  Özellikle analist, bu hareketin önümüzdeki 4-72 saat içinde gerçekleşmesini bekliyor ve Bitcoin’in içinde konsolide olduğu bir üçgen modeline işaret ediyor. Bu modelin bir kırılma veya çökme ile sonuçlanıp sonuçlanmayacağı, tüm kripto piyasasını etkileyecek.

Pentoshi: Bitcoin önümüzdeki 4-72 saat içinde hızla yükselebilir

Yazım sırasında Bitcoin‘in fiyatı marjinal bir şekilde işlem görüyor. Fiyattaki son artış, Square’in bilançosunda rezerv varlık olarak tutmak için toplam 50 milyon dolar değerinde BTC satın almasıyla ilgili haberler nedeniyle ortaya çıktı. Bu haber dikkat çekici, çünkü MicroStrategy’nin son BTC satın almalarının daha büyük bir eğilimin sadece başlangıcı olduğunu ve daha fazla şirketin enflasyonunun etkilerinden kaçınmak için BTC alacağını gösteriyor.

Çılgın Tahmin: Bitcoin Önümüzdeki 4-72 Saat İçinde Fırlayacak! 3

Bununla birlikte, kısa vadede Bitcoin’in ne kadar yükseleceği hala belirsizliğini koruyor. Pentoshi isimli usta analist, Bitcoin’in şu anki eğilimi hakkında konuştu ve BTC büyük bir aylık üçgen modelinin zirvesine ulaşırken büyük bir hareket gerçekleştirebileceğini açıkladı. Pentoshi konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BTC: Muhtemelen önümüzdeki 4-72 saat içinde 30 günlük aralığın dışına çıkmak üzere. Altcoin ticaretinde herhangi bir nokta görmüyorum. BTC dalgalanması normalde yukarı veya aşağı olsun, altcoin satışlara yol açar. Kurulumların size gelmesini bekleyin. Kovalamayın. Sıkıştırma genişlemeye yol açar.

Bitcoin’in 10.000 dolara yükseldikten sonra 8.000 dolara geri çekileceğini saatler öncesinden haber veren bir analist. Bunun dışında analistin yüksek başarı oranına sahip olduğu başka tahminleri de var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Bitcoin ve Altcoin’lerdeki Son Artışı Bu Gelişme Tetiklemiş Olabilir

Coin Ajans

Son Dakika: Bitcoin, Ripple ve Ethereum’da Büyük Dump! İşte Nedeni ve Olanlar…

Bloomberg’in Etkili İndikatörü Bitcoin’de Aralık Sonrası İlk Defa Harekete Geçti!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası