CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

“Çin Dump’ını Bile Geride Bırakabilir” Diyen Analist Bitcoin’de Bu Seviyelere İşaret Etti!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin (BTC) kısa süre önce ünlü analistlerin kilit noktası olan 9.550 dolar seviyesini kırdıktan sonra düşüş baskısını durduramadı ve 9 bin doların altına daldı. Yazım sırasında da lider kripto para bu kritik seviyesinin altında yer alıyor. Bitcoin’le birlikte tüm piyasa son günlerde sert bir düzeltmeden geçti, ancak şu anda piyasa toparlanma belirtileri gösteriyor. Ancak başarılı bir analiste göre ise, Bitcoin’in keskin düşüşü daha fazla kayıpların ufukta olduğunu açıkça gösteriyor.

FairSpin

“Çin Dump’ını Bile Geride Bırakabilir” Diyen Analist Bitcoin’de Bu Seviyelere İşaret Etti! 3

Jacob Canfield: Bitcoin’in geri dönüşü “agresif”! BTC’de 6.400 dolar
görülebilir

Popüler kripto para analisti Jacob Canfield’e göre, Bitcoin‘in geri dönüşünün “agresif” temposu piyasada hala bir dip olmadığını gösteriyor. Şimdi analiste göre lider kripto para 8.240 dolarlık bir seviyede toparlanma arıyor. Bu makalenin yayınlandığı tarihte, BTC 8.700 dolardan alınıp satılıyor. Bitcoin 8.200 dolar içinde toparlanmazsa Jacob Canfield, önde gelen kripto para biriminin daha fazla düşüşe maruz kalacağını ve 6.400 dolara düşebileceğini söylüyor. Jacob Canfield açıklamalarına şunları ekledi:

Pek çok insan aşağı yönlü parabolik yapılardan bahsetmiyor, ancak bunlara dikkat etmek önemlidir. Bu son yapı, Çin destekli ralliden sonra gerçekleşen kanamadan çok daha agresif bir eğime sahip, bu da satıcıların daha agresif olduğu anlamına gelir. Potansiyel olarak 8.240 dolarlık bir sıçrama bizi bekliyor.

StormGain

“Bitcoin’de Dip Avcılığı Yapan Analistten Kritik BTC Tahmini!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

6 Ekim BTC, ETH, XRP, BNB, BCH, DOT, LINK, CRO, LTC ve ADA Fiyat Analizi

Dünyanın ilk Bitcoin Kafesi Altcointurk Trader Base, 1 Yaşını Kutlayacak!

Coin Ajans

Gelecek Haftalarda Bitcoin’i Etkileyecek Gelişmeler Nelerdir? BTC Hangi Seviyeleri Görebilir?

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası