CoinAjans.com
NEO Haberleri

Çin merkezli kripto paraların fiyatlarında büyük artış

NEO haberleri coinajans.com
fairspin_koinmedya

Çin devlet başkanı Xi Jinping’in blockchain hakkındaki açıklamalarından sonra Çin merkezli kripto paraların fiyatlarında büyük artış yaşanıyor. Yoksa yeni altcoin sezonunu Çin merkezli dijital  paralar mı başlatacak.


Çin merkezli kripto paralar boğa sezonunun kapılarını aralıyor

Çin devletinin en üst düzeyde blockchain teknolojisi ve kriptografi hakkındaki açıklamaların ardından Çin “kripto kanunu” kongreden geçerek yasalaştı. Bu gelişmelerin ardından Çin merkezli dijital paraların fiyatlarında büyük artış yaşanıyor. Yoksa yeni altcoin sezonunu Çin merkezli dijital paralar mı başlatacak?

Bu kripto paralardan birisi NEO. Çin merkezli kripto para Neo, bugün ile beraber 5 gün üst üste fiyat artışı yaşadı. Neo fiyatlarını 7 dolardan 12 dolar seviyesine çıkardı. Bu fiyat artışı Neo’yu CoinMarketCap sıralamasında 25’inci sıradan 17’inci sıraya taşıdı. Neo, gösterdiği performans sayesinde IOTA’yı dün tahtından etti. Bu performansını bugün de devam ettirebilirse Huobi Token’ı da tahtından ederek 16’ncı sıraya yükselebilir. Aşağıdaki grafikte Neo’nun Temmuz ayı sonrası fiyatlarındaki gündelik değişimi görüyoruz.

Çin merkezli kripto paraların fiyatlarında büyük artış 4

Lütfen Bkz: Çin kripto kanunu kongreden geçerek yasalaştı

Çin merkezli güzel performans sergileyen diğer dijital para ise VeChain. Kısaltması ile VET, yazının kaleme alındığı saatte 0,0042 dolardan işlem görüyor. VET, fiyatlarını 0,0029 dolar seviyesinden 0,0042 dolar seviyesine taşımayı başardı. Bu performans VET’i CoinMarketCap sıralamasında 39’dan 33’e taşımaya yetti. Aşağıdaki grafikte VET fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Çin merkezli kripto paraların fiyatlarında büyük artış 5

Diğer güzel performans gösteren Çin merkezli kripto para Ontology. Kısaltması ONT olan kripto para fiyatlarında yaklaşık yüzde 50’lik bir artış söz konusu.  ONT, fiyatlarını 50 cent bandından 1 dolar bandına taşıdı. ONT’deki bu performans CoinMarketCap sıralamasında Ontology’yi 35’inci sıradan 21’inci sıraya taşıdı. Aşağıdaki grafikte ONT fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Çin merkezli kripto paraların fiyatlarında büyük artış 6

Lütfen Bkz: Bytom coin nedir? Bugün yüzde 100’ün üzerinde değer kazandı

 Kaynak

İlgili Haberler

Çin merkezli NEO ve VET yükselişine devam ediyor

Coin Ajans

Sert yükseliş sonrası Çin coinleri düzeltme yapıyor

Coin Ajans

NEO gizlilik konseptine mi kayıyor?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası