CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

CNBC spikeri de FOMO’ya yenildi – Artık Bitcoin yatırımcısı TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

CNBC spikeri de FOMO’ya yenildi.  Artık o da bir Bitcoin yatırımcısı. CNBC sunucularından Joe Kernen, Bitcoin’e yatırım yaptığını itiraf etti.


CNBC spikeri de FOMO’ya yenildi – Artık o da bir Bitcoin yatırımcısı

 

CNBC sunucularından Joe Kernen, risk girişimi uzmanlarından Chamath Palihapitiya ile yaptığı röportajda, mal varlığının %3’ünü Bitcoin’e yatırdığın ifade etti.

bitcoin yatırımcısıJoe Kernen:

”Neye sahip olduğumu açıklamak istiyorum. Aslında Paul Tudor Jones bunu dün yaptı ve bende ondan ilham aldığımı itiraf etmeliyim. Mal varlığımın yaklaşık %3’ü ile Bitcoin’e yatırım yaptım.

bybit_koinmedya

Paul Tudor Jones’un bu konuda beni cesaretlendirdiğini söylemeliyim. Paul gibi adamlar hayatlarını kazanmaya odaklar ve kazanma konusunda da oldukça başarılı olurlar. Paul Tudor Jones’un önceki yatırımlarına baktığımızda altın gibi değerli madenlerin ilk sırada olduğunu görüyoruz. Ancak şimdi bir anda gözlerini Bitcoin’e dikmiş durumda. Bununda aslında sebebi şu ki, dev bir deflasyonist sarmaldayız ve kendimizi nasıl koruyacağımızı anlamamız gerekiyor.

İlgili haber: Yeni Bitcoin balinası Paul Tudor Jones hakkında bilmeniz gerekenler

Bununla birlikte klasik yöntem teorilerinin, her şeyin dijitalleşmeye başladığı bir çağda işe yaramayacağını düşünüyorum.

Geçen yıl Facebook Libra’yı açıkladığında aklıma ilk gelen şey Amazon’un ilk günleri oldu. Amazon’a da herkes şüpheci yaklaşmıştı. Çünkü insanlar geleneksel alışveriş metotlarını kendilerinin ayrılmaz bir parçası olarak görüyordu. Geldiğimiz noktada ise Amazon’un sahibi Jeff Bezos dünyanın en zengin insanı konumunda. İnternetten alışveriş ise her geçen gün hızla yükselmeye devam ediyor.

Önümüzdeki yıllarda böyle bir değişimin para birimleri açısından yaşanabileceğini ve her şeyin çok daha dijital hale gelebileceğini düşünüyorum”

İlgili Haberler

DeFi uygulaması hacklendi – Hackerlerin yeni hedefi DeFi mi?

Coin Ajans

Dikkat! Bu coinler 1 haftaya delist ediliyor! TAKİP ET

UNI coin rüzgarı en çok onlara yaradı – İşte rüzgar nereden eserse essin kazananlar TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası