Bitcoin Haberleri

CNBC’den Bitcoin Satış Sinyali Geldi

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Kripto para yatırımcıları sonsuza kadar piyasa girişlerini ve çıkışlarını ayarlamalarına yardımcı olacak güvenilir göstergeler arıyorlar. Görünüşte önemsiz, ancak şaşırtıcı bir doğrulukla CNBC’nin Fast Money’inin sunucuları geçmişte böyle bir sinyal olarak hizmet etti. Şimdi ise CNBC analistlerinden Bitcoin satış sinyali geldi.

FairSpin

Jacob Canfield: CNBC’nin öngörü ile
Bitcoin fiyatı ters korelasyona sahip

2018’de analist ve Forbes yazarı Jacob Canfield tarafından belgelenen teori, yükselen bir CNBC görüşünün genellikle Bitcoin fiyatında bir düşüşe karşılık geldiğidir. Benzer şekilde, Jacob Canfield’a göre CNBC düşüş öngörüsünü açıkladığı süre boyunca tam tersi gerçekleşti. TradingView grafik web sitesinde yapılan bir yayında Jacob Canfield, 2017’nin sonlarından 2018’in ortasına kadar Bitcoin‘in fiyat performansının bir grafiğini sundu. 

StormGain

Gördüğümüz hemen hemen her yükseliş tweet’i neredeyse her rallinin zirvesindeydi ve bu bize çok güçlü bir satış sinyali veriyordu. Gördüğümüz her  düşüş tweet’ide, kısa bir geri dönüşün ve rallinin sonunun açık bir göstergesi oldu.

Ters gösterge bu seferde çalışacak mı?
Bitcoin fiyatı düşecek mi?

CNBC’nin Fast Money’inin en son bölümünde yorumcuların gelen fikri biraz iyimserdi. İki dakikadan kısa bir süre içinde beş analist, Bitcoin için yükseliş argümanını açıkladı. Büyük bir düşüş olmasa da Bitcoin, CNBC görüşünün yayınlanmasından bu yana gerçekten aşağı doğru işlem gördü. Yazma sırasında hala 10.150 dolardan fazla bir fiyatla işlem gören kripto para, Perşembe günü 10.420 dolarlık bir seviyeden düştü.

“Ripple’ın Sıralaması Sevindiriyor: Forbes’in Fintech 50 Listesine 6 Kripto Şirketi Girdi!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Çin Sonrası ABD de Nakit Parayı Karantina Altına Aldı: Bitcoin Bu Sorunu Çözüyor

Uzman görüşleri ve analiz: Bitcoin bu çöküşten kalkabilecek mi?

Bu kripto para hataları çok can yakıyor!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası