CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Coinbase CEO’su “Çok Konuşulacak” Bitcoin ve Altcoin Tahminini Paylaştı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Popüler dijital para borsası Coinbase’nin CEO’su Brian Armstrong, kripto endüstrisinin olgunlaşmasıyla Bitcoin (BTC)’in tahtının diğer kripto paralar tarafından alınabileceğini söyledi. 

Coinbase CEO’su internet ve kripto para birimi arasındaki benzelikleri
vurguluyor

Bir dizi tweet’te Brian Armstrong, internet ve kripto para birimi arasındaki paralellikleri vurguluyor. Coinbase CEO’su, erken internet geliştiricilerinin karşılaştığı zorlukların, günümüzün genç kripto geliştiricilerinin yüzleştikleri sorunlarla karşılaştırılabilir olduğunu söylüyor. Brian Armstrong, internet kullanıcılarının daha erken dönemlerde daha iyi web araçları geliştirdiğini, 11 yaşındaki kripto endüstrisinin de yeni çözümlere doğru ilerlediğini söylüyor. Coinbase CEO’su açıklamalarına şunları ekliyor:

Yavaş internet hızları/çevirmeli modeller, Blockchain’i ölçeklendirmede karşılaşılan zorlukları yansıtıyor. SSL ve HTTP’ler, bazı gizlilik odaklı kripto para çabalarına benzer.

Coinbase CEO’su “Çok Konuşulacak” Bitcoin ve Altcoin Tahminini Paylaştı! 3

İşte Brian Armstrong’a göre, bir altcoin’in gelecekte lider kripto varlığı haline gelmesi için fırsatlar

İki endüstrinin paralelliklerine dayanarak, Brian Armstrong dijital paraların kripto endüstrisinin  kitlesel benimsemeye ulaşması için ihtiyaç duyduğu özellikleri belirtiyor. Coinbase CEO’su açıklamalarına şunları ekliyor:

Benim için, bir endüstri olarak olmamız gerektiğini düşündüğüm en büyük gelişme alanları şunlardır: 1. Ölçeklenebilirlik: Temel olarak kriptoyu benimsemek için en az binlerce TPS’ye ulaşabilen Blockchain’lere ihtiyacımız var (geniş banda benzer, internette büyük bir kilit açma) 2. Gizlilik: Belki de karşıt bir görüş, ama sanırım gizlilik paralarına ihtiyacımız olacak. Tıpkı internette varsayılan olarak HTTPS’ye ihtiyaç duyduğumuz gibi, kripto uzun vadede birçok kullanım durumu için buna ihtiyaç duyuyor. Herkes finansal hizmetlere ve finansal gizliliğe erişimi hak ediyor.

İşlem ölçeklenebilirliği ve gizliliği, Bitcoin’in şu anda eksik olduğu iki özellik. Bu eksiklikler nedeniyle Armstrong, bir altcoin’in gelecekte baskın kripto varlığı haline gelmesi için bunların önemli fırsatlar olduğunu söylüyor. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Başarılı Analist “Yüzde 1.000 Aşılacak” Dedi ve Ethereum’un Göreceği Seviyeleri Açıkladı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin’in NVT Oranı Tarihte İlk Kez 10.000 Doları Aştı! İşte Olabilecekler…

Siz Olsaydınız Hangisini Tercih Ederdiniz? İşte 2020’de Bitcoin, Altın ve Borsa

Bitcoin 2020’de nasıl bir performans sergileyecek merak ediyorsunuz değil mi?

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası