CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Coinbase CEO’su Tartışmalı Bitcoin ve Altcoin Tahminini Açıkladı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Bitcoin ve diğer kripto para birimleri hakkında cesur ve çok konuşulacak bir tahmin yapıyor.

Coinbase CEO’su: Bu
gelişme Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin fiyatını artırabilir!

Bir dizi tweet’te Brian Armstrong, borsa düzeninin ve faiz oranlarındaki agresif düşüşün 2020’de Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin fiyatını artırabileceğine inandığını söyledi. Coinbase CEO’su konuya yönelik açıklamalarına şunları ekledi:

Aşağı borsa ve faiz indirimleri bu yıl Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinde büyümeye yol açabilir. Dünyanın dört bir yanındaki hükümetler, para arzını genişletmek (para basmak) da dahil olmak üzere ekonomiyi mümkün olan her şekilde teşvik etmeye çalışıyorlar.

Bitcoin’i artıran katalizör olabileceğini söyledi. Coinbase CEO’su konuya yönelik açıklamalarına şunları ekledi:

Çin bunu zaten 173 milyar dolar basarak yapmaya çalıştı. Bu, fonların enflasyona karşı bir korunma olarak görülen kriptoya taşınmasına yol açabilir… Bu, kurumsal yatırımcıların zihniyetinin bir girişim bahsi olarak kriptoya geçmeye başladığı yıl olabilir.

Bitcoin’in, enflasyonu engelleyen çeşitli ülkelerde bir çit olarak görülebileceğini buldu. Coinbase CEO’su konuya yönelik açıklamalarına şunları ekledi:

Bitcoin, gelecekte makroekonomik faktörlere karşı bir çit olabilecek önemli özelliklere sahip olsa da bugün son derece değişken olan oldukça spekülatif bir varlık sınıfı olarak kaldığını akılda tutmak önemlidir. Bitcoin kullanımı Venezuela gibi ülkelerde (benzersiz bir vaka çalışmasını temsil eden) enflasyona veya para politikasına karşı bir korunma olarak görünüyor olabilir, ancak biz hala yaygın bir şekilde benimsenmekten çok uzaktayız.

“Bitcoin ile Şantaj Yapan Youtuber’a 50 Sene Hapis Cezası!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Sıcak Gelişme: Kripto Borsası Hacklendi, 250.000 Dolarlık Bitcoin ve Monero Kayıp

Coin Ajans

Veriler Traderların Bitcoin İçin Bu Seviyede Kararsız Kaldıklarını Gösteriyor

Novogratz bombayı patlattı: “Bitcoin ETF yolda olabilir!” – Yeni SEC Başkanı kripto paraları seviyor mu?

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası