CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Coinbase CEO’sundan “Şaşırtıcı” Düşüş Sonrası Bitcoin Öngörüsü

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Yüzde 16’lık Bitcoin (BTC) fiyat düşüşü, Amerika’nın en büyük kripto para borsası Coinbase’nin CEO’su olan Brian Armstrong’u bile şaşırttı.

Coinbase CEO’su: Bu
ortamda Bitcoin fiyatının düştüğünü gördüğümüze şaşırdık!

Bitcoin’in son zarafetinden sonra aniden düşmesine şaşırdıysanız kesinlikle yalnız değilsiniz. Coinbase CEO’su Brian Armstrong, BTC’nin küresel pazar kargaşası sırasında beklediğinin tam tersini yaptığını ortaya koymak için Twitter’ı kullandı. ABD’deki en büyük borsa CEO’sunun Bitcoin’in fiyatı hakkında yorum yapması oldukça nadir bir durumdur. Bununla birlikte, Blockstream CEO’su Adam Back de dahil olmak üzere kripto para topluluğunun önde gelen bazı üyeleri, CEO’nun sadece büyük kripto parayı eleştirdiğini göz önüne alarak heyecanlanmıyordu. Coinbase CEO’su konuya yönelik şunları söyledi:

Bu ortamda Bitcoin fiyatının düştüğünü gördüğümüze şaşırdık, tam tersini beklerdik.

Bitcoin’in kripto para piyasasını yönlendirdiği açık olsa da (toplam piyasa değerinin yüzde 64’ünden sorumludur), Brian Armstrong’un tweet’i BTC’yi kötü bir ışıkta tasvir etme girişimi olarak algılandı. Geçen hafta, Brian Armstrong başka bir dijital paranın lider kripto para birimi Bitcoin’i tahtından edebileceğini öne sürdükten sonra bir miktar tepki ile karşılaştı.

Uzmanlar: Bir riskten
korunma varlığı olarak Bitcoin başarısız

Brian Armstrong’dan önce, ticaret ustası John Bollinger, son Bitcoin fiyat çöküşünü tahmin edemediğini tweetledi. Bunun yerine, Bitcoin’in güvenli bir liman varlığı olarak hareket etmesini beklediğini vurguladı. Ekonomist Nouriel Roubini, BTC’nin özkaynaklardan daha sert düştüğü için güvenli bir liman varlığı olarak hareket edemeyeceğine inanıyor. 

“Sert Düşen Bitcoin Bu İndikatöre Göre Hızla Yükselecek” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Tyle Winklevoss: “Bitcoin koronavirüs krizinden çok güçlü çıkacak.”

Coin Ajans

FED’in Son Dakika 500 Milyar Dolar Açıklaması Sonrası Dolar/TL, Bitcoin ve Piyasa Görünümü

Coin Ajans

Çin kripto madencilik sektörüne Corona virus darbesi

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası