CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Coinbase gündem: Coinbase, Visa ve Mastercard üzerinden “hızlı” para çekme başlattı TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg

Coinbase gündem: Kripto para borsası Coinbase, yaklaşık 40 ülkede “hızlı” para çekimi sunmaya başladı. Bu ülkeler arasında ABD ve İngiltere başta geliyor. Anlık kripto çekme hizmeti Visa ve Mastercard üzerinden gerçekleşiyor.


Coinbase gündem: Visa ve Mastercard üzerinden “hızlı” para çekme

Coinbase yeni bir özellik getirdi. Bu hızlı para çekme özelliği Visa ve Mastercard üzerinden gerçekleştiriliyor. Coinbase yaptığı açıklamada, ABD, İngiltere ve Avrupa’daki müşterilerinin Visa debit kart ile para çekebileceklerini bildirdi. ABD’de ise Mastercard üzerinden de para çekme imkanı sunmaya başladı.

Visa global finans direktörü Terry Angelos şunları söyledi: “Visa Direct kapasitesi ile gerçek zamanlı kartlara para çekimlerini aktive eden Coinbase, müşterilerine daha hızlı, daha basit ve fazla bağlanma imkanı sağlayan bir deneyip sunuyor. Bu da kripto bakiyenin fiat paraya dönüştürülmesini kolaylaştırıyor. Sonuçta bu paralar da Visa’nın kabul edildiği 60 milyon ticaret noktasında harcanabilir hale geliyor.”

İlgili – Coinbase Rehberi: Nasıl hesap açılır, nasıl kullanılır, avantajları nelerdir?

koinmedya_brave

Mastercard dijital ortaklıklardan sorumlu başkan yardımcısı Sherri Haymond de Coinbase’in Mastercard Send özelliğinden faydalanacağını söyledi. Bununla da müşterileri, Mastercard geçerli tüm noktalarda para çekebilir ve fonlarını buralarda kullanabilirler.

Coinbase, bu anlık hızlı para çekim hizmetinden doları müşterilerden yüzde 1.5 (en az 0.55 dolar) işlem ücreti alacağını belirtti. İngiltere ve Avrupa’daki müşteriler ise bu hızlı para çekme hizmeti için yüzde 2 işlem ücreti ödeyecek.

Coinbase, merkezi San Francisco’da bulunan bir kripto para borsası. Borsa yaklaşık 32 ülkede fiat para ile Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Tezos ve diğer kripto para alım ve satım hizmeti sağlıyor. Ayrıca dünya genelindeki 190 ülkede de Bitcoin işlemleri ve muhafazası hizmeti veriyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

1 günde %28 artış! KNC FOMO tam gaz devam, işte sebebi TAKİP ET

Ethereum teknik fiyat analizi: 2 kritik seviyeye dikkat! TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası