CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Compound COMP token 24 saatte 2x yaptı: Yükseliş devam eder mi? TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

Defi platformlarının yeni kripto parası Compound COMP token son dönemde ciddi prim artışı yaşıyor. Comp token, yakaladığı rüzgârı devam ettirebilir mi?


Compound COMP token

Compound kripto parası CoinMarketCap’te listeleneli daha 1 hafta oldu ve CoinMarketCap sıralamasında 25’inci sırada işlem görüyor. Comp token, CoinMarketCap’te 75 dolardan listelenmeye başladı. Yazının kaleme alındığı saatte ise 197 dolardan işlem görüyor. Comp, değerini dün 240 dolara kadar çıkardı.

Compound tokenın piyasada işlem gören miktarı hakkında çeşitli açıklamalar var. Compound miktarı maksimum 10 milyona kadar arttırılabiliyor. Piyasada işlem gören Comp token miktarı ise 2 milyon adet. CoinMarketCap ve CoinGeek verilerine göre piyasada işlem gören Comp token miktarı 2.5 milyon civarında.

Lütfen Bkz: Güncel Ethereum teknik analizi, Ethereum fiyat grafiği ve ETH/USD paritesi

koinmedya_brave

DEFI platformu para birimlerinden olan Comp, kısa sürede Maker ve 0x gibi kripto paraları geride bıraktı. Compound, “yönetim para birimi” olarak da adlandırılıyor. Compound’un yönetim para birimi olarak adlandırılmasında yatırımcılarına sahip oldukları kripto para miktarına oranla oy kullanma gücü vermesinden kaynaklanıyor. Yani ne kadar Compound’unuz varsa Compound platformlarında o kadar oy hakkına sahip oluyorsunuz. Yine benzer şekilde Compound’un işlem gördüğü DEFI platformlarının işletim ücretlerinden aynı oranda pay alıyorsunuz.

Aşağıdaki grafikte Compoud token fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Compound COMP tokenCompound fiyatlarındaki artışta DEFI platformlarının son günlerde yakaladığı güçlü ivme etkili oluyor. Benzer şekilde Coinbase Pro ve FTX borsalarının Compound’u listeleyebileceğini açıklaması da fiyatların coşmasına neden oldu.

Kaynak

koinmedya_brave

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Analistlerin Haziran ayı Bitcoin tahmini: Pozisyonu koru, geliyor gelmekte olan TAKİP ET

Ayı Tuzağı nedir, nasıl tedbir alınır? TAKİP ET

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası