CoinAjans.com
Altcoin

Dan Morehead’dan Bitcoin ve Altcoin Öngörüsü İle Yatırımcılara Tavsiyeler

Kriptokoin.com – Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, Bitcoin ve altcoin’lerin şu anki durumunu değerlendiriyor. Morehead, Bitcoin ve altcoin yatırımcılarının kripto yatırımlarındaki ödüllerini beş ila on yıl arasında alacağını vurguluyor. Ayrıca ünlü uzman, kripto para yatırımcılarına önemli tavsiyelerde de bulunuyor.

FairSpin

Pantera
Capital CEO’sundan Bitcoin ve altcoin öngörüsü ile yatırımcılara tavsiyeler

Pantera Capital CEO’su Dan Morehead’da Bitcoin’in şu anki durumuna ve kripto para biriminin gelecekteki eğilimine bir bakış attı. Morehead, Bitcoin ve altcoin yatırımcılarının varlıklarına uzun vadeli bir mercekle bakmaları gerektiğini belirterek yatırımcıların ödüllerini yaklaşık beş ila on yıl arasında alacağını da ekliyor.

Aynı zamanda Bitstamp’ın başkanı ve BitPesa yönetim kurulu üyesi olan Morehead, 2010’dan beri piyasada bulunan yatırımcıların önemli miktarda getiri elde ettiklerini vurgulayarak, yatırımcılara “girişim tarzı” bir zihniyet ile kripto varlıklarına bakmalarını öneriyor. Bitcoin, 2010 yılının Aralık ayından bu yana sekiz boğa ve ayı piyasası gördü. Morehead’in verilerine göre, ortalama olarak boğa piyasası döngüsü 11 kat yatırım getirisi oluştururken 158 gün sürdü. Bu arada, ortalama olarak düşüş %57 oranıyla 113 gün sürdü.

StormGain

Dan
Morehead’a göre, Bitcoin ve altcoin piyasasını yukarı taşıyacak 3 faktör

Pantera Capital CEO’su, Bitcoin’in fiyat hareketlerini etkileyen temellerin 2014–2015 yıllarındaki ayı piyasasına göre çok daha güçlü olduğunu savunuyor. Pantera Capital CEO’su açıklamalarına şu çarpıcı ifadeleri ekliyor:

Yale, Fidelity, JPMorgan ve ICE (Bakkt) gibi önde gelen şirketlerle artık Blockchain ölçeklenebilirlik iyileştirmeleri ile birlikte aynı logaritmik trendde devam edeceğimizi düşünüyorum.

Morehead’e göre Bitcoin ve altcoin gelişimi ve kullanımının önünde üç ana engel var. Bunlardan birincisi; Blockchain platformlarının daha büyük miktarlarda uygulama verilerini ve işlemlerini gerçekleştirebilmesidir. İkincisi, dijital para birimleri ile devlet destekli paralar arasında kolay dönüşümler sağlayan yeni fiat geçişlerinin oluşturulması gerektiğidir. Üçüncüsü ise daha sofistike ademi merkeziyetçi uygulamaların geliştirilmesi için uygun altyapının, endüstrinin uzun vadede büyümesi için ortaya çıkması gerekiyor. Bitcoin’le ilgili diğer fiyat tahminleri için “Ünlü Yatırımcı “Beş Kat Artacak” Dedi ve Yıl Yıl Bitcoin’in Göreceği Seviyeleri Açıkladı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Ünlü Uzman “Litecoin Yok Olacak!” Dedi ve İnanılmaz LTC Öngörüsünü Paylaştı

Coin Ajans

Kripto Para Dünyasında 2019 Yılının Kazananları ve Kaybedenleri

Coin Ajans

Ethereum’dan Tarihi Rekor! Bu Gelişmeyi Fiyat Takip Edecek Mi?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası