CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

DeFi çılgınlığı devam ediyor: Binance Compound tokenı, FTX BAL tokenı listeliyor TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

DeFi tokenları yeni borsalarda listelenmeye başladı. Binance Compound tokenı listeledi.  FTX de diğer bir DeFi tokenına yeşil ışık yaktı.


Binance Compound tokenı listeliyor

Kripto para piyasalarında DeFi çılgınlığı devam ediyor. Ethereum blockchain’inde işlem gören DeFi platformlarına ait tokenların fiyatlarında olağan üstü artışlar ve volatilite yaşanıyor.

Geçtiğimiz günlerde piyasada boy göstermeye başlayan Compound, Coinbase Pro’da listeleneceği haberinin ardından ciddi değer artışı yaşadı. Compound’da müjdeli haber bu sefer Binance borsasından geldi. Büyük kripto para borsası Binance de Coumpound’u listelemeye başladı. Binance’ın Compound’ı listelemeye başladığı dakikalarda ise fiyatlarda olağan üstü dalgalanmalar gözlendi.

Lütfen Bkz: DeFi tokenlarını bekleyen büyük tehlike

koinmedya_brave

Binance, bugünden itibaren (25.06.202) Compound’ı listeliyor. Bugünkü listelemenin ardından dakikalar içerisinde Compound fiyatlarında bariz dalgalanmalar yaşandı. Aşağıdaki grafikte Coinbase Compound fiyatlarındaki dalgalanmayı görüyoruz. Fiyatlar dakikalar içerisinde 200 dolardan 250 dolar bandına yükseliyor.

Binance Compound DeFi çılgınlığı devam ediyor: Binance Compound tokenı, FTX BAL tokenı listeliyor

Compound yazının kaleme alındığı saatte CoinMarketCap’te 220 dolardan işlem görüyor. Aşağıdaki grafikte ise CoinMarketCap’teki Compound fiyatlarında gün içerisinde yaşanan değişimi görüyoruz.

Binance Compound DeFi çılgınlığı devam ediyor: Binance Compound tokenı, FTX BAL tokenı listeliyorDeFi tokenlarından Balancer platformunun tokenı BAL, FTX borsasında listelenecek. BAL tokenda Compound gibi hareketlilik şimdilik gözlenmiyor. Bal token yazının kaleme alındığı saatte CoinMarketCap’te aktif olarak işlem görmüyor. İlerleyen süreçte BAL tokenın Compound gibi performans sergileyip sergilemeyeceğini bekleyip göreceğiz.

koinmedya_brave

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Güncel Chainlink (LINK) Teknik Analizi, Link Dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği TAKİP ET

Bitcoin futures veya spot, hangisi daha kazançlı? TAKİP ET

Ripple için tahvil kararı çıkarsa ne olur? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası