CoinAjans.com
Kriptopara Haber

DeFi’de yeni soluk: Binance Chainlink ortaklığı TAKİP ET

kripto para haber coinajans
huobi_koinmedya

dApps ve DeFi platformlarının gelişimine katkı sağlayacak Binance Chainlink ortaklığı duyuruldu. Artık DeFi platformları daha güçlü hale gelecek.


Binance Chainlink ortaklığı 

Binance blockchain’i ile Chainlink entegre hale geldi. Bu sayede Binance akıllı zincirinde işlem gören dApps’ler ve DeFi platformları Chainlink alt yapısını kullanabilecek. Dünyanın en büyük kripto para borsası ile Chainlink arasındaki iş ortaklığı Link fiyatlarına pozitif yansıması bekleniyor.

Chainlink herhangi bir blockchain’ide işlem gören akıllı sözleşmelere güvenli veri girişi ve çıkısı konusunda destek sunuyor. Binance’in Chainlink’ten teknik destek alması ile Binance blockchain’inde işlem gören akıllı sözleşmeler, dApps’ler ve DeFi platformları da Chainlink’in teknik desteğinden faydalanacak. Bu sayede Binance’deki akıllı sözleşmeler daha rekabetçi hale gelebilecek.

Chainlink’in oracle alt yapısı off-chain verileri ve diğer blockchain’lerdeki verileri başka bir blockchain’e aktarabiliyor. Chainlink’in kurucularından Sergey Nazarov yeni ortaklıkla alakalı şu açıklamalarda bulundu:

koinmedya_brave

“Chainlink entegrasyonu ile Binance akıllı sözleşme geliştiricileri, aylarca süre alabilecek kendi oracle alt yapılarını geliştirme yükünden kurtulmuş olacaklar. Akıllı sözleşmeler Chainlink altyapısını kullanarak güvenli ve hızlı veri akışında bulunabilecek.”

Sergey Nazarov, geçtiğimiz günlerde DeFi platformlarındaki yavaşlığın ve hantallığın DeFi platformlarının büyümesini negatif yönde etkileyebileceğinden bahsetti.

Chainlink’in Link’i 16 Temmuz’da 8.80 doları görerek tüm zamanların rekoruna imza attı. Bu tarihten son kısmi bit düzeltme sürecine giren Link/USD paritesi 7.10 dolara kadar geriledi. Son günlerde Chainlink üst üste yeni iş ortakları buluyor. Bu gelişmeler Link fiyatlarının tekrardan prim yapmasına neden oldu. Link 7.70 dolar bandına tekrardan yükseldi. Link, piyasadaki canlılıkla beraber kısa sürede tekrardan 8 doların üstüne çıkabilir.

Binance Chainlink DeFi’de yeni soluk: Binance Chainlink ortaklığı

Chainlink Binance ortaklığından önce Chainlink Deutsche Telekom Grubu şirketlerinden T-System ile de bir ortaklık geliştirdiğini duyurdu.

koinmedya_brave

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Merkezi Sistemin Faturası Bankaya Ağır Oldu: 60 Milyon Dolar Zarar

Kanlı hafta sonunun ardından kripto para piyasalarında neler oluyor?

Coin Ajans

Ripple ve Crypto.com Coin fiyat analizi: XRP ve CRO yükselecek mi? Teknik göstergeler ne söylüyor?

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası