CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Demeester: “Bitcoin 5000 doları görmeden düşüş döngüsü sona ermez”

bitcoin haberleri coinajans.com
fairspin_koinmedya

Bitcoin 5000 doları görmeden düşüş döngüsü sona ermez. Bu yönde bir BTC fiyat tahmini Adamant Capital kurucu ortaklarından Tuur Demeester’den geldi.


Bitcoin 5000 doları görmeden yükseliş başlamaz

Kripto para piyasasındaki ayı döneminden sonra Nisan ile Haziran 2019 boğa aşamasında Bitcoin yüzde 200’ün üzerinde bir değer kazandı. Söz konusu dönemde BTC fiyatı 13,800 dolara kadar çıktı. Bu boğa koşusunun sebepleri ile ilgili birçok faktör konuşuluyor. Önde gelen kripto topluluğu üyeleri ise bu rallinin Bitcoin biriktirme aşamasından sonra yaşandığını ifade ediyor.

Peter McCormack’in “WhatBitcoinDid” programının son bölümünde Adamant Capital kurucu ortaklarından Tuur Demeester, Richard Wyckoff’un birikim teorisini gündeme getirdi. Ona göre bu çerçevede en büyük dijital varlık olan Bitcoin yakında yeni bir dip seviyesi kaydedebilir.

İlgili – Bakkt Bitcoin vadelileri yeni bir rekora imza attı

BTC’deki trendler hakkında konuşan Demeester, boğa koşusu boyunca uzun vadeli Bitcoin sahiplerinin arkalarına yasalanarak rahat bir şekilde beklediklerini söyledi. Bu sırada piyasaya önemli miktarda yeni yatırımcı akın etti. Sonuçta da çok yüksek bir alım baskısı oluştu.

Buna rağmen ona göre piyasa fiyat açısından kendisini bile çok fazla geçti. Demeester ayrıca yeni bir birikim aşamasının da yakında görüleceğine inanıyor. Şöyle konuştu: “Ralliden sonra piyasanın soluklanması gerekiyor. Soluklanacak çünkü ancak böyle daha da yükseğe devam edebilir.”

Demeester’e göre bir kere zayıf eller elendiğinde BTC fiyatı yeniden yükselmeye başlayacak. Buna rağmen yeni bir dip seviyesi ihtimali hala geçerliliğini koruyor. Yeni birikim aşaması ancak gerçek bir dip seviyesi belirlenince bitecek. Demeester ayrıca bu dip seviyesinin 5,000 dolarda olabileceğine inanıyor. Ona göre bu o kadar da kötü bir durum değil. Çünkü bu dipten sonra BTC 2019’dan hala pozitif bir görünümle çıkacak.

İlgili – Spencer Bogart: “Siz siz olun, Bitcoin’e karşı işlem açmayın”

Kaynak

İlgili Haberler

Zengin ve yüksek eğitimli yatırımcıların aldığı 2 altcoin – Yeni rapor TAKİP ET

Coinajans.com

“Ayı Tuzağı” Diyen İki Usta Analistten Ses Getirecek Bitcoin Tahmini

Coin Ajans

Türk Bitcoin Piyasasında Tarihi Gün! Coinbase Çökerken Binance Rekor Kırdı

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası