CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Dev Bitcoin türev borsası yeni opsiyonlar ekledi – ralli duygusu devam ediyor

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Kripto türev borsası Deribit, Bitcoin opsiyon işlemlerine 300.000 $’lık işlem fiyatı Aralık 2021 son tarihiyle ekledi.

Yeni pozisyon

Bu pozisyona giren traderlar, kripto para biriminin fiyatının yıl sonunda 300.000 doları aşacağına inandıklarından, bu hareket Bitcoin için büyük ölçüde yükseliş gösteriyor.

Piyasa lideri kripto para birimi, geçtiğimiz birkaç ay içinde önemli ölçüde yükseldi ve bu hafta başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 41.500 dolara ulaştı.

Aslında, Crypto Watch’tan elde edilen veriler, Bitcoin’in boğa koşusunun son birkaç hafta içinde hızlanmaya devam ettiğini ve 35.000 $’dan 40.000 $’a ulaşmasının sadece 2 gün sürdüğünü gösteriyor.

Bir tradera göre, Bitcoin’in çizelgelerindeki üst trend çizgisi kırıldı ve bu nedenle, Ekim ayından bu yana fiyat eğilimi parabole giden daha yüksek bir oranda hızlanmaya devam edecek. Analizi, 60.000 $, 80.000 $ ve 100.000 $ fiyatların bu ay olası olduğunu ortaya koyuyor.

Büyük şirketler geride kaldı

Bu hızlandırılmış fiyat rallisi tarafından yönlendirilen kripto para biriminin piyasa değeri, Berkshire Hathaway ve Visa gibi büyük şirketleri geride bırakmak için de yükseldi.

Fiyattaki bu dikey hareket, bir düzeltmenin yakın olduğuna inanan birçok kişiyi hayrete düşürürken, kimileri piyasadaki gelişmelere fazla şaşırmadı.

Yatırımcı Preston Pysh’a göre, nicel bir sıkılaştırma (yarılanma) olayının ardından mevcut fiyat hareketi ‘oldukça normal’ görünüyor.

“Neden herkesin yüksleişin bu kadar şaşırtıcı olduğunu düşündüğünden emin değilim. Bu, algoritmik olarak programlanmış, manipüle edilmemiş, merkezi olmayan bir para politikasının yaptığı şeydir. 21. yüzyıla hoş geldiniz.”

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

İlgili Haberler

Çin’in Politikası: Blockchain’i Kucakla Ancak Bitcoin ve Kripto Paraları Yok Say

Bitcoin 9000 dolar kapılarında

Coin Ajans

Şok iddia: Madenciler, Bitcoin halving sonrasında BTC fiyatını bu seviyelere çekebilir!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası