CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Dev Şirketin CEO’su, Son 10-15 Yılın Kazanan Yatırım Formülünü Açıkladı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Dünyanın en büyük bağımsız, halka açık iş zekası şirketi olan MicroStrategy’in CEO’su Micheal Saylor, Anthony Pompliano ile yaptığı yeni röportajda şirketinin neden Bitcoin’de devasa bir pozisyon aldığını açıkladı. Ayrıca Micheal Saylor, son 10-15 yılın kazanan yatırım formülünü açıkladı.

Micheal Saylor: Bir yatırım stratejisi olarak uzun vadeli nakit tutmak bir sorun

Tahvil ve hisse senetlerindeki mantık dışı yükselişi referans alan Micheal Saylor, Anthony Pompliano’ya bir yatırım stratejisi olarak uzun vadeli nakit tutmanın bir sorun olduğunu söylüyor. Micheal Saylor konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Önce mega, mega, mega bir sorunum var. Ve mega problem şu ki çok fazla nakit param var ve eriyip gitmesini izliyorum. Tahvil piyasasında ve hisse senedi piyasasındaki çılgın “V” toparlanmayla bu mega problemi yaşadığımı fark ettim. Sonuçta bu kararı verdim…

kripto piyasalarını on yıl önceki mavi çiplerle karşılaştırıyor. Micheal Saylor konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İstediğim şey ikiye bölünebilen ve 10 kat artabilen bir şey. Bu arada, akıllı bir yatırımcının istediği de bu. 2011’de Amazon’u satın aldığınızda istediğiniz buydu, iPhone çıktığında Apple’ı satın aldığınızda elde ettiğiniz şey buydu. Her rasyonel kazananın elde ettiği şey bu; 10x artı istiyorsunuz.

Son 10 veya 15 yılın kazanan formülü şu: Bazı temel şeyleri kaydileştiren dijital baskın bir ağ bulun. Mobil ağ Apple’dır. Bilgi ağı Google’dır. Video ağı YouTube’dur. Sosyal ağ Facebook’tur. Twitter bile kaydileştirilmiş konuşma ağıdır, Amazon perakende ağıdır. Piyasa değeri 100 milyar dolar olduklarında satın alırsınız. Bir sonraki en büyük şeyden 10 kat daha büyük olduklarında ve 100 milyar dolar olduklarında, muhtemelen her şeyi ezecekler.

Bitcoin’in hakimiyetini, genç bir CEO’nun ABD’nin her eyaletine bir satış elemanı koyması ve ardından paranın çoğunun New York’ta olduğunu fark etmesi ile karşılaştırıyor. Micheal Saylor konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kripto para piyasaında, tüm yeniliğe sahip olmak harika ve DeFi ile denemeler yapmak iyi… Yapacağımız tek şey, dijital altın olarak sabit bir değer deposu tutmak ve o ağı korumak…

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Changpeng Zhao “Binance Merkezi” Tartışmalarına Son Noktayı Koydu!

Coin Ajans

Kripto araştırma firmasından halving öncesi için çarpıcı Bitcoin öngörüsü!

Coin Ajans

Weiss Ratings: Bu 10 Altcoin Teknolojik Olarak Bitcoin ve XRP’den Üstün!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası