CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Dev varlık şirketi Bitcoin için yeni planlar yapıyor

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Grayscale artık emeklilik fonlarından ve bağışlardan katılım görüyor. Grayscale’in yeni atanan CEO’su Michael Sonnenshein, geçtiğimiz günlerde Bloomberg’e firmanın bu yıl kadrosunu ikiye katlamayı planladığını söyledi. Firma şu anda 24 kişi istihdam etmektedir.

Firma, yakında yeni kripto para birimi ticari yayınıyla reklama odaklanmaya devam edecek.

Bitcoin’e dair ürünler

7 Ocak güncellemesine göre, Grayscale’nin ürün ailesinde şu anda 27,4 milyar dolar değerinde kripto para birimi yönetiliyor. Tek başına Bitcoin Trust varlığı 23 milyar doları aştı.

Grayscle

Sonnenshein, varlık yönetimi firmasının 2021’de altı yeni ürünü tanıtmayı planladığını söyledi.

Grayscale Bitcoin Trust’a artan girişlerin dünyanın en büyük kripto para birimini daha da kıt hale getirdiğinden bahsetmeye devam etti:

“Bu doğrulanabilir kıt bir varlık ve bu yüzden onları tedavülden kaldıran mekanizmalar olduğunda, bu doğal olarak onu daha da kıt bir varlık haline getiriyor.”

Emeklilik fonları ve bağışlar

Sonnenshein ayrıca, emeklilik fonlarının ve bağışların, sadece hedge fonlarınadeğil, Bitcoin’e yönelmek istediğini de sözlerine ekledi:

“Uzun süredir katılım gördüğümüz hedge fon segmentinden değil, son zamanlarda diğer kurumlardan, emekli maaşlarından ve bağışlardan da katılım görmeye başladık.”

Ayrıca Sonnenshein, tahsislerinin boyutlarının hızlı bir şekilde arttığını iddia etti.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

İlgili Haberler

Bitcoin 35.000 dolara yürürken popüler altcoin kritik direnci aştı

Binance Tekrar Hacklendi Mi? Yüzmilyonlarca Kripto Para İzinsiz Transfer Edildi!

Coin Ajans

İşte 2020 İçin 5 Destansı Bitcoin ve Altcoin Tahmini

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası