CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Dev yatırım fonu yöneticisi müjdeyi verdi! “Rezervlerimiz artık Bitcoin’de…”

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Stone Ridge Asset Management’ın Kurucusu ve CEO’su Ross Stevens, rezervlerinin artık Bitcoin’de olduğunu açıkladı.

Microstrategy’nin Bitcoin konferansı sırasında Michael Saylor ile konuşan Stevens “Likit rezervlerimiz Bitcoin’de” dedi.

“Bitcoin dolara karşı değer kazanmaya devam edecek.”

“Rezervleri fiat’tan Bitcoin’e taşımanın neden doğru olduğunu düşünüyorsunuz?” sorusunu yanıtlayan Ross Stevens şöyle konuştu:

“İnanmamız gereken tek şey, önümüzdeki 10 ila 20 yıl içinde doların Bitcoin’e göre değer kaybına uğrayıp uğramayacağıdır. Doların uzun vadede Bitcoin karşısında değer kaybedeceğine dair yüksek derecede güvenimiz var.”

“BTC’nin sıfıra inme ihtimali yok.”

Stevens, Bitcoin’de ne kadar tuttuklarını açıklamadı, ancak Stone Ridge ortakları, varlığı yıllardır satın alıyor.

“Muhafazakar, kurumsal, profesyonel risk yöneticileriyiz. Geçimimizi sağlamak için yaptığımız şey bu ve bu nedenle dünyadaki en muhafazakar yatırımcılar da dahil olmak üzere yatırımcılar bize Bitcoin olmayan işlerimizde 20 milyar doları emanet ettiler. Bitcoin risksizdir.

Ortaklarım ve ben 2020’de 2013-2019’dakinden daha fazla BTC aldık ve fiat işletmelerimiz şişmeye ve hızlanmaya devam ederken, öyle ki önümüzdeki iki yıl içinde son 8 yıldan daha fazla bitcoin alacağımızı umuyorum.”

Stone Ridge, yönetimi altında yaklaşık 20 milyar dolarlık varlığa sahip bir yatırım yöneticisi. 2015 yılında, yalnızca geçen yıl yükselmeye başlayan, dikey olarak entegre edilmiş tam bir BTC hizmeti tasarlamaya başladılar.

trustnodes


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Bitcoin mi Altcoinler mi?: Hangisi 2020’de Daha Fazla Kazandıracak?

Coin Ajans

Bitcoin 32.500 doları devirirken altcoinler de yükselişte: Bu artış neden gerçekleşti?

Bitcoin geçen sene bugün dip yaptı – O günden bugüne ne değişti?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası