CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

DigiNex CEO’su: “DeFi coinleri büyük fırsat vadediyor!” TAKİP ET

Ethereum Teknik Analiz coinajans

DeFi coinleri büyük fırsat vadediyor! DigiNex CEO’su DeFi’nin geleceğe şekil vereceğini düşünüyor. Ancak yine de bazı konularda uyarıyor. Ona göre buradaki çılgınlık sektöre zarar da verebilir.


DeFi coinleri büyük fırsat vadediyor!

Merkezsiz finans (DeFi) sektörü son aylarda birçok gelişme, büyüme kaydetti ve heyecana yol açtı. Ancak yine de hala bebeklik aşamasında olan ve yeni yeni gelişen bir alan. Dijital finans şirketi Diginex CEO’su Richard Byworth, DeFi’nin şu an bulunduğu durumu böyle yorumluyor.

Morgan Creek Digital kurucu ortağı Anthony Pompliano’ya verdiği röportajında Byworth şöyle diyor: “Beni, DeFi’nin geleceğimiz olduğuna inanıyorum. Sonuç olarak gidişat bu yönde.” 18 Eylül’de yayımlanan röportajda Byworth bir de DeFi’nin hala erken dönemlerini yaşadığını da belirtiyor.

İlgili – En gözde Ethereum olmayan DeFi projeleri

koinmedya_brave

Diginex CEO’su Richard Byworth şöyle konuştu: “Şu an karton kutuda aya uçmaya çalışıyor gibi bir durum var. Yani eğer böyle yola çıkarsanız yolun ortasında başınız derde girer. Yani böyle şeyler ya yanar ya da kırılır. Zaten bunu da görmeye başladık.”

Böyle dramatik girişimler, denemeler ve başarısızlıkla sektörü kötü gösteriyor. Çünkü bir yandan bu gelişmekte olan DeFi alanı ana akım karşıtları ile kıyaslanıyor.

Byworth şunları da söyledi: “Ben kesinlikle geriye dönerek 2017’ye bakıyorum ve bu DeFi muhtemelen şu an ihtiyacımız olan bir şey değil. Şu an MicroStrategy piyasaya giriş yaptı. Paul Tudor Jones da alana adım attı. Ciddi oyunculardan sektöre olan ilgi artıyor ve umuyorum ki DeFi yeni bir ICO çılgınlığına dönüşmez. Yoksa insanlar ‘Biliyor musun, kripto alanında herkes çılgın’ ve ‘bu alandan birkaç yıl daha uzak durun’ demeye başlamazlar.”

İlgili – Uniswap UNI coin %135 artışla fırtına gibi başladı! Devamı gelir mi?

Kripto para sektörü 2017’de balonda zirve yapmıştı. Buna ICO çılgınlığı yön veriyordu. Son günlerde DeFi de benzer sinyaller veriyor. Çünkü rastgelen varlıklar aniden fiyat sıçramaları kaydediyor.

DeFi sektörü ile 2017 ICO’yu kıyaslayan sadece Bywort değil. Dijital varlık veri sitesi Messari kurucusu Ryan Selkis de kısa süre önce benzer görüşler dile getirmişti.

Sonuç olarak DeFi coinleri büyük fırsat vadediyor ama şu an değil. Sektörün daha gelişmesi ve ICO balonu gibi olmayacağını kanıtlaması gerekiyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Analiz: Ethereum düşüş süreci bitmiş olabilir

Coin Ajans

En prestijli Bitcoin borsası Samsung ile ortaklık duyurusu yaptı TAKİP ET

Güncel Bitcoin (BTC) Teknik Analizi: BTC dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası