CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Digital Dollar 22 yeni danışman atadı – White paper 2020 ikinci çeyrekte

kripto para haber coinajans
koinmedya_googlenews

Eski CFTC başkanının Digital Dollar girişimi 22 yeni danışman atadı. White paper’ın ise önümüzdeki iki ay içinde çıkması bekleniyor. Digital Dollar projesine hız verildi diyebiliriz. Eski CFTC, FED, Hazine yönetim kurulu üyeleri de girişime katıldı.


Digital Dollar 22 yeni danışman atadı – White paper 2020 ikinci çeyrekte

Chris Giancarlo, sektörün en iyi isimlerini kendi çevresinde bir araya getiriyor. Digital Dollar projesi yakında kurumsallar için Bitcoin “katiline” dönüşebilir. Digital Dollar Vakfı (DDF) bir basın açıklaması üzerinden şimdi 25 danışman sayısına ulaştıklarını bildirdi. Bunlar arasında eski düzenleyiciler, bankacılar, büyük iş insanları ve kripto meraklıları da var.

Chris Giancarlo eskiden CFTC’de çalışıyordu. DDF kurucu ortağı Daniel Gorfine da aynı şekilde. Endüstrinin önde gelen zihinleriyle gelişimi artırmak için Accenture ile bir ortaklık imzaladılar.

İlgili – Gözler 8,000 dolarda – Bitcoin neden bu kritik seviyeyi geçmeli?

Chris Giancarlo şöyle diyor: “Yeni danışma grubu üyelerinin içgörüleri ve uzmanlıkları çok değerli olacak. Giderek dijitalleşen küresel ekonomide doların daha etkili ve daha akıllı bir para haline getirilmesine yardımcı olmak için birlikte çalışıyoruz. ”

Sektörün en parlak zekaları

Yeni danışmanlar arasında CFTC’den eski bir komisyon üyesi olan Sharon Bowen, DRW Diversified Trading’den Don Wilson, ABD Başkanı Donald Trump ile çalışmış Tim Morrison ve eski bir Federal Rezerv Kurulu üyesi Lawrence Rufrano var. Bu listeye bankalar ve kripto para sektöründen de isimler eklendi.

İlgili – Fed’in piyasalara destek açıklaması ile Bitcoin de ralliye başladı

White paper 2020 ikinci çeyrekte

Vakıf, ilk toplantısını yakın bir zamanda gerçekleştirdi. Bu toplantı sonrası yol haritasını içeren White paper’ın iki ay içinde çıkacağını duyurdular. White paper’de bu CBDC’nin özellikleri yer alacak. Bu para birimi “dijital doların çekirdek unsurları ve değerine” sahip olacak.

Kaynak

İlgili Haberler

Türkiye, En Çok Bu Kripto Paraları Arıyor

Dogecoin (DOGE) Flare topluluğunun yeni varlığı olarak onaylandı

Bitcoin cüzdanlarında büyük hareketlilik: 28 ayın zirvesi

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası