CoinAjans.com
NEO Haberleri

Dikkat! NEO 1.6 milyon tokeni serbest bıraktı

NEO haberleri coinajans.com
koinmedya_googlenews

NEO 1.6 milyon tokeni serbest bıraktı. Bundan dolayı Çin merkezli kripto paranın volatilitesinde yükseliş görebiliriz. Yakında yaklaşık 11 milyon dolarlık NEO piyasalara dump edilir. Bu miktar, toplam arzın yüzde 2.3’üne denk geliyor.


NEO 1.6 milyon tokeni serbest bıraktı

NEO sahipleri, platformun bu hareketinden dolayı ani çöküşler bekliyor. Benzer platformlar gibi NEO geliştiriciler ekibinin elinde önemli miktarda yerel token bulunuyor. Ekip, fon elde etmek için düzenli olarak satış yapar. Bundan dolayı zaman zaman piyasaya yüklü miktarda NEO token sürmesi şaşkınlık doğurmamalı.

NEO 1.6 milyon tokeni serbest bıraktı. Bunun duyurusunu ise Whale Alert yaptı.

koinmedya_brave

Whale Alert (@whale_alert) şöyle duyurdu: “Kilitli geliştirici hesabından açık geliştirici hesabına 1,660,865 NEO (11,235,177 USD) transfer edildi.”

Şunu da hatırlatmak önemli. Serbest bırakılan NEO tokenler henüz satılmadı ve vakıf da ne zaman, nasıl satılacağını açıklamadı. Yine de satışın yakında gerçekleşeceğini düşünebiliriz. O zaman tokenin fiyatı da düşüş yaşayacak.

Kripto paraların fiyatları geçen haftaki düşüşten sonra toparlanıyor. Bundan dolayı NEO ekibi de satışı yapmadan önce fiyatın yükselmesini beklemeyi tercih edebilir. Bu arada yatırımcılar da şanslı. Çünkü vakfın bu finansal işlemler konusunda şeffaf olduğu daha önce görülmüştü.

İlgili – Kripto para piyasası ve güncel görünümü – Kripto para türleri neler?

NEO yol ayrımında

NEO 1.6 milyon tokeni serbest bıraktı. Bundan dolayı Çin merkezli kripto paranın volatilitesinde yükseliş görebiliriz. Yakında yaklaşık 11 milyon dolarlık NEO piyasalara dump edilir. Bu miktar, toplam arzın yüzde 2.3’üne denk geliyor.

Çin merkezli platform iki sene önce ortaya çıkmasına rağmen kısa sürede piyasa sıralamasında ilk 10’a girmeyi başarmıştı. Hatta Ethereum’un ilk gerçek rakibi bile görülmüştü. NEO’nun bu kadar ilgi görmesinin sebebi ise merkeziyetsiz uygulamalar (Dapps) oluşturabilme özelliği.

Ancak o zamandan bu yana NEO çevresindeki yüksek ilgi kaybolmuş görünüyor. Piyasadaki diğer coinler gibi 2018’de piyasa sıralamasında gerilemişti. En büyük sorunlarından biri ise VeChain ve Cardano gibi rakiplerinin ortaya çıkması görülebilir. Bu projeler de DApp alanına adım atma sözü veriyor.

Buna rağmen NEO hala dönüş yapabilir. Hala çok yetenekli bir geliştiriciler ekibine sahip ve destekçi konusunda da eksikliği bulunmuyor. Bu yıl önemli bir güncelleme yapmayı planlıyor. Buna NEO 3.0 ismi veriliyor. Bu güncellemede yeni mainnet başlatma da var.

İlgili – NEO gizlilik konseptine mi kayıyor?

Kaynak

İlgili Haberler

Coin Ajans

Neo ve Zürih Üniversitesi ortaklığı fiyatlara nasıl yansıyacak?

Coin Ajans

Neo iki günde fiyatlarını yüzde 37 arttırdı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası