CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Dünyaca Ünlü Analist: Bitcoin Herkesi Şoke Edecek! Ethereum ise Bu Seviyeleri Patlatacak

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Popüler analist ve trader Loma, lider kripto para birimi Bitcoin’in önemli bir düzeltme için olgunlaştığını tahmin ediyor. Ayrıca analist Ethereum tahminini de paylaşıyor ve önde gelen akıllı sözleşme platformunun 500 doları aşar aşmaz hızla yükseleceğini vurguluyor.

Loma: Bitcoin yatırımcıları büyük bir şok yaşayacak!

Başarılı kripto para analisti Loma, Bitcoin yatırımcılarının büyük bir şok yaşayacağını öne sürüyor. Analiste göre, yatırımcılar şiddetli bir Bitcoin fiyat değişikliğinin kurbanları olacak. Analiste göre, Bitcoin büyük hamlelerden sonra büyük geri çekilme yaşadığı bir geçmişe sahip. Bu nedenle analist, yatırımcıların bu duruma hazırlıklı olması gerektiğini söylüyor. Loma konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Pekala, yeni oyun planı… LTF yatrımcılarını yeniden canlandıran ayrıntılı bir yukarı doğru kesim yapacağız. 16.400 dolar – 16.700 dolar diyerek genel konsensüs yükseliş hedefini aşın. Ardından, boğa piyasasında bile herkese BTC’nin yıkıcı doğasını hatırlatan ilk gerçek çöküşümüzü yaşıyoruz.

, 84.000 takipçisine Bitcoin’in yükseliş eğilimini kaybetmeye başladığını söyledi. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gördüğünüz gibi muazzam bir ralli oldu ve Ekim ayının başındaki düşük seviyeden bu yana %60’lık güzel bir hareket gördük. Ancak şimdi bazı aşırı uzatılmış hareketler göstermeye başladık. Sadece üç günlük zaman diliminde değil, aynı zamanda haftalık grafikte de BTC bazı düzeltici hamleler için hazır olduğumuz bir döneme girdiğimizi gösteriyor.


Dünyaca Ünlü Analist: Bitcoin Herkesi Şoke Edecek! Ethereum ise Bu Seviyeleri Patlatacak 3

Hızlanma dediğimde, bahsettiğim şey, fiyatın belirli bir alanda şiddetli bir şekilde hareket etmesidir. Çünkü buhar toplar ve yukarı yönde ivme oluştururken daha hızlı hareket eder… Üç günlük grafiğe bakarsanız, buradaki hemen hemen bu boşluk… Tüm dirençlerle bu üst bölgeye (570 dolar) ulaşmasına az kaldı…

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Geleceğe yön verecek 3 teknoloji ve neden önemliler? TAKİP ET

Coinajans.com

Bankacılık Devi Standard Chartered Kripto Para Platformu Başlatıyor

Bitcoin balinalarından büyük hazırlık! TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası