CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Dünyaca ünlü fon yöneticisinden dikkat çeken Bitcoin açıklaması!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Dünyaca ünlü fon yöneticisi Cathie Wood, Bitcoin’in gücünü enflasyona karşı bir koruma olarak lanse ediyor. Wood’a göre Bitcoin pek çok varlıktan daha iyi bir konumda.

Cathie Wood: “Bitcoin, altından daha iyi performans gösteriyor.”

ARK Invest CEO’su, Yahoo Finance’e verdiği yeni bir röportajda, BTC’nin altından daha iyi performans göstermeye devam etmesini beklediğini söyledi.

Enflasyona karşı Bitcoin’den daha iyi bir önlem olmadığına inanıyorum. Bildiğimiz gibi, altın hareket ediyor, ancak şimdi Bitcoin’den oldukça önemli ölçüde geride kaldı. Bu yüzden muhtemelen bir miktar hisse değişikliği var, ancak her ikisinin de zamanla iyi işleyeceğine inanıyorum.

Woods, kurumsal yatırımcılar ve büyük şirketler arasında Bitcoin’in benimsenmesini de beklediğini söylüyor.

Sanırım bu korumayı bilançolarına koyan daha fazla şirketin ve özellikle teknolojiyi anlayan ve bu konuda rahat olan teknoloji şirketlerini duyacağız.

“Yeni rekorlar normalde nesiller sürer ama BTC’de durum farklı.”

Woods, Bitcoin’in 2018’in başlarında başlayan devasa ayı piyasasından nispeten hızlı toparlanmasının tekil ve dikkate değer olduğunu söylüyor. Makroekonominin, önde gelen kripto para biriminin hızla yeniden canlanmasında önemli bir rol oynadığına inanıyor.

Genellikle, 2017’deki Bitcoin gibi parabolik bir hareket olduğunda, o varlığın veya o hissenin zirveye geri dönmesi genellikle bir nesil sürer. Sanırım bunun bir kısmı ya da devamı, birçok insanın beklemediği şeyi yaparak tahvil getirisini zorlamasıyla tetiklenmiş olabilir.

ARK, Bitcoin’de yıllardır yükseliş olacağını düşünüyor ve ilk Bitcoin fonunu, fiyat yaklaşık 250 dolarken 2015’te satın almıştı.

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Kurumsal Bitcoin yatırımcıları hakkında dikkat çeken veriler! TAKİP ET

Coinajans.com

Bitcoin’in Birçok Hamlesini Bilen Balina: Bu Gelişme BTC ve Bu 3 Altcoin’in Kıyameti Olabilir!

Usta İsimler, Bitcoin’in Kasım’da Göreceği Seviyeleri Belirledi! İşte Tahminler…

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası