CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Dünyaca Ünlü Kâhin, Bitcoin İçin Kritik Olan 4 Seviyeyi Açıkladı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), kısa süre önce ilginç fiyat hareketleri sergiledi. Bitcoin, 19.500 dolarlık seviyelere fırlamasının ardından sert bir düzeltme yaşadı. BTC, 3.000 dolardan fazlasını silerek 16.200 dolara kadar geriledi. Lider kripto paradaki bu düşüş hareketi tüm piyasayı etkiledi ve altcoin’ler ciddi kayıplar verdi. Ethereum ve Ripple ise yoğun satış baskısıyla kritik seviyelerin altına geriledi. BTC ve altcoin’lerdeki bu sert düşüşlerin ardından dünyaca ünlü analist Michaël van de Poppe, piyasayı yorumladı.

Michaël van de Poppe, Bitcoin’deki düşüşü durduracak seviyeleri açıklıyor

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), kısa süre önce 19.500 dolarlık seviyelerden 16.200 dolara kadar geriledi. Bitcoin’deki 3.300 dolarlık düzeltmenin ardından yatırımcıların merak konusun düşüşün devam edip etmeyeceği yönünde. Usta analist Peter Brandt, ortalama %37 düşüşle dokuz dikkate değer düzeltmenin olduğu 2015 – 2017 Bitcoin boğa piyasasına atıfta bulunuyor.  Peter Brandt, BTC’nin son dönemdeki en yüksek seviyesinden %37’lik bir düşüşün fiyatları 12.300 dolara götüreceğini belirtiyor. 

Şimdi daha yüksek zaman dilimi grafiklerini kullanırsak, piyasanın tutması gereken bazı kritik seviyeler olduğunu görüyoruz, bu da 15.800 dolar ila 16.300 dolar arasındaki bölge. Genel olarak destek sağlamalı… Ayrıca yazın en yüksek seviyesi olan 13.600 dolar ila 14.000 dolar arasında bir tane var. Bundan daha ileri bir noktaya 12.000 dolara doğru kırılmamız pek olası değil. Bence 13.600 dolar ila 14.000 dolar arasındaki seviye, şimdiden sürdüreceğimiz seviye.

Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Haftanın önemli Bitcoin/BTC haberleri: Bitcoin’de beklentiler, yorumlar, analizler ve fiyat tahminleri

Popüler risk sermayedarından ses getirecek 2020 Bitcoin tahmini

Coin Ajans

Ünlü Şirketin CEO’su Bitcoin ve Altını Karşılaştırdı: “1 Milyon Dolar Mümkün”

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası