CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Dünyaca Ünlü Kâhin, Bitcoin, Ripple ve Ethereum’un Şimdi Göreceği Seviyeleri Açıkladı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) kısa süre önce Binance, Bitstamp ve Kraken dahil olmak üzere çeşitli kripto borsalarında tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. Ancak bu kripto paralar, büyük yülselişin ardından sert düşüşler gördüler. Başarılı kripto analisti Michaël van de Poppe, bu fiyat hareketlerinin ardından Bitcoin, Ethereum ve XRP için olası senaryoları açıkladı.

Michaël van de Poppe: Dikkat edin! Bitcoin bu seviyeleri görebilir

Yeni analizinde usta kripto analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin‘in henüz 20.000 dolarlık temel direncin üzerine çıkmaya hazır olmadığına söyledi. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Büyük olasılıkla direnç noktasına girdiğinde, aralığı tersine çevirip tekrar düşük test edeceğiz. Az önce söylediğim gibi, en azından bu test aralığının düşüklerine gideceğimizi beklediğim sürece, burada bu noktadan (19.000 dolar) bir devam paterni göreceğimizi beklemiyorum. 17.000 dolarda bir boşluk var ve bunun gibi bir boşluk genellikle dolduruluyor. Öyleyse, 16.000 dolar ila 19.000 dolar arasındaki bu aralıkta hedef seviyesi olan bir senaryo elde edebiliriz. Daha az olası olan senaryo ise reddedilmemiz, 18.300 ABD dolarına geri dönmemiz ve ardından 14.000 ABD dolarına düşmemiz ve ardından hızlanmaya başlamamızdır.

Bu noktada ETH, genel olarak Bitcoin’e benziyor… Bitcoin düzeltmeye başladığında, ETH’nin de düzeleceğinden şüpheleniyorum… Bu son yüksek seviye 589 dolar civarında ve onu kaybedersek, düşüş devam eder. Bu kısa bir tetikleyici olur ve sonra bu aralığa bakıyorum (yaklaşık 490 dolar).  


Dünyaca Ünlü Kâhin, Bitcoin, Ripple ve Ethereum’un Şimdi Göreceği Seviyeleri Açıkladı! 3

Güzel sıçrama ama şimdi reddediliyor. Bu, elimizdeki en önemli kırıcı (0,58 dolar). Başarısız olabilecek en önemli kırıcı 0,617 dolardır. 

Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Google’da “Bitcoin Halving” Aramaları Tavan Yaptı! Ünlü Analist: Kalkışa Hazırlanın!

Tether, Omni’nin yeni sürümünün geliştirilmesini finanse etti

Coin Ajans

Fransa, merkez bankası destekli dijital para testlerine başlıyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası