CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Dünyaca Ünlü Kâhin, Patlayacak 3 Altcoin’in ve Bitcoin’in Göreceği Seviyeleri Paylaştı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Dünyaca ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin konsolide olmaya devam ederse güçlü rallileri ateşleme potansiyeline sahip olduğuna inandığı bir grup altcoin’i açıklıyor.

İşte Michaël van de Poppe’ye göre, Bitcoin’de izlenmesi gereken seviyeler

Usta analist Michaël van de Poppe, kripto paralara yönelik en son analizinde Bitcoin’in 16.000 doların üzerinde kapanmaması sağlıklı bir düzeltmeyi tetiklerse BTC’nin bir sonraki adımda nereye gidebileceğini açıklıyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Haftalık kapanış iyi, ancak 16.000 doların altında. İzlenecek seviyeler: Eğer piyasa düzelmeye başlarsa: 13.700 dolar – 14.100 dolar. Sonra 12.800 dolar – 13.200 dolar ve 11.500 dolar – 12.000 dolar aralığı…

Dünyaca Ünlü Kâhin, Patlayacak 3 Altcoin’in ve Bitcoin’in Göreceği Seviyeleri Paylaştı! 6
Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

Michaël van de Poppe: Ethereum 800 dolara doğru muazzam bir kırılma yolunda

Ünlü analist altcoin piyasasına gelince, Ethereum’un 390 doların üzerinde kalması durumunda büyük bir çıkış yapacağını söylüyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum hala direnç içinde hareket ediyor. 360 dolarda güzel bir destek direnci dönüşü yaptı, bu oldukça yükselişe geçti. Bu şimdi 460 dolarda bu direnç bölgesinin içinde… 390 doların altına düşmezse, 600 dolar ve hatta belki de 800 dolara doğru muazzam bir kırılma yolundayız.

Usta analist: VeChain (VET) altcoin’i yükselme potansiyeline sahip

Michaël van de Poppe, VeChain (VET)’ında yükselme potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

0,010 ABD doları civarında bir HL yapmak ve sanırım 0,015 ABD dolarına doğru devam edeceğiz.

Dünyaca Ünlü Kâhin, Patlayacak 3 Altcoin’in ve Bitcoin’in Göreceği Seviyeleri Paylaştı! 8

Ünlü analist: Zilliqa (ZIL) 0,025 – 0,029 dolar seviyesine yükselecek

Ayrıca analist, Zilliqa’nın (ZIL) 0,15 dolarlık desteği tuttuktan sonra büyüme için daha fazla alana sahip olduğunu söylüyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yeşil bölgeyi uzun zaman önce 0,013 – 0,155 dolar arasında işaretledim. Güzelce tutuldu. Burada menzile bağlı yapı. Burada tutmaya devam edersek, en yükseklere 0,025 – 0,029 dolar arasında saldıracağımızı varsayıyorum.

Dünyaca Ünlü Kâhin, Patlayacak 3 Altcoin’in ve Bitcoin’in Göreceği Seviyeleri Paylaştı! 9

Ünlü analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunun dışında usta analistin başarılı başka BTC tahminleri de var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Avrupalıların Yüzde 67’si Bitcoin’in Geleceğine İnanıyor

Bitcoin Nereye Gidiyor? İşte 4 Başarılı Analistin İzlediği Seviyeler

Coin Ajans

2020’de Bitcoin ATM’leri Dünya Genelinde Yüzde 87 Arttı!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası