CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Dünyaca ünlü oyuncudan Bitcoin tahmini geldi! Ana akımın kripto ilgisi tırmanıyor

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Bitcoin fiyatı son dönemde yükseliyor ve her ay yeni bir rekor kırıyor. Bu sert yükseliş ana akım medyadan da büyük ilgi görürken ünlüler de sektörle ilgili artık çok daha fazla konuşuyor. Elon Musk, Kanye West, Ashton Kutcher, Maisie Williams, Paris Hilton, Floyd Mayweather ve daha fazlası Bitcoin’e ilgi gösteriyor.

Bunu en son yapan kişi ise Amerikalı şarkıcı, oyuncu ve TV kişiliği Lindsey Lohan.

Lohan: “Bitcoin aya gidiyor”

“Bitcoin aya gidiyor” diyen Lohan’ın desteği, BTC’nin yükseldiği bir zamanda geliyor. Amiral gemisi kripto şu anda 830 milyar dolarlık piyasa değeri ile 44.613 dolardan işlem görüyor. Bu, onu Facebook ve Visa’dan daha büyük, küresel olarak yedinci en değerli varlık haline getiriyor. Tesla’nın kripto para birimine 1,5 milyar dolar yatırım yaptığı haberinin ardından BTC son 7 günde %26 değer kazandı.

Bu, Lohan’ın Bitcoin’i desteklediği ilk ifade değil. Geçen ay, oyuncu Bitcoin ve Ethereum’un yeni zirvelere çıkacağını tahmin eden bir video yapmıştı. Lohan en büyük altcoin olan Ethereum’un 10.000 dolara ulaşmasıyla Bitcoin’in de 100.000 dolara ulaşacağını tahmin etmişti.

Lohan videoyu yaptığında Bitcoin 32.044 dolardan işlem görüyordu. O zamandan beri %41 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Ethereum ise 965 dolardan işlem görüyordu. O zamandan beri %79 değer kazandı ve şu anda 1.729 dolardan işlem görüyor.

Lohan: “BTC 100.000 dolara, ETH 10.000 dolara yürüyor”

O sırada Lohan, videoyu Crypto Buzz olarak bilinen özel bir grup için ücretli olarak paylaştı. Kendisi hayranlarına şunları söyledi:

“Ethereum’un 10.000 dolar ave Bitcoin’in 100.000 dolara çıkacağını söylemek için buradayım. Başarılı bir 2021’in keyfini çıkarın ve umarım hepiniz Lambo’larınızı aya götürürsünüz.”

Lohan, kripto sularına dalmış birçok ünlüden sadece biri. Bu alandaki lider, Tesla ve SpaceX’in arkasındaki açık sözlü vizyoner Elon Musk. Musk, yıllardır Bitcoin’in büyük bir savunucusu. Yıllar boyunca bir dizi BTC boğa koşusunun arkasında tek başına durdu. Bazen Twitter biyografisini “#Bitcoin” olarak değiştirmesi bile yeterliydi.

zycrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Bitfinex Hacker’larından 30 Milyon Dolarlık Bitcoin Transferi!

2008 Mali Krizini Öngören Ekonomist, Kripto Para Portföyünü Açıkladı!

Bitfinex CTO’su: Küresel Piyasalar Çökerken Bitcoin Öne Çıkacak

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası