CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Dünyaca Ünlü Trader, Bitcoin, Ethereum ve 4 Altcoin’in Göreceği Seviyeleri Açıkladı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Usta kripto trader’ı ve analisti Michaël van de Poppe, hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum (ETH) için düzeltmenin henüz bitmediğine inanıyor. Ayrıca analist bazı altcoin’lere yönelik kritik tahminlerini paylaşıyor.

Michaël van de Poppe: Bitcoin 9.500 dolara düşmek için iyi bir konumda

Başarılı analist Michaël van de Poppe, 80.000 Twitter takipçisine, ayılar birbiri ardına direnç oluşturmayı ve sürdürmeyi başardığı için BTC’nin 9.500 dolara düşmek için iyi bir konumda olduğunu söyledi. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Her direnç seviyesi, mevcut direnç bölgesine (kırmızı blok) benzer şekilde bir onay alır. Bu kırılırsa 11.200-11.400 dolar. Ancak, burada tersine dönersek ve potansiyel bir düşüşte 9.500-9.800 ABD doları hedefliyorum.

Dünyaca Ünlü Trader, Bitcoin, Ethereum ve 4 Altcoin’in Göreceği Seviyeleri Açıkladı! 4

Usta analist: Ethereum 250-280 dolara kayabilir

Kripto stratejisti aynı zamanda Ethereum‘da kısa vadede düşüş gösteriyor ve önde gelen akıllı sözleşme platformunun şu anki 341dolarlık fiyatından %25’in üzerinde düşmesini bekliyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Burada daha da aşağı yönlü bir ivme bekleniyor. İlgileneceğim en önemli alan 250-280 dolar. Aslında bir süredir oraya bakıyorum…

Dünyaca Ünlü Trader, Bitcoin, Ethereum ve 4 Altcoin’in Göreceği Seviyeleri Açıkladı! 5

Michaël van de Poppe: Polkadot (DOT) altcoin’i daha fazla düşebilir

Michaël van de Poppe, daha fazla düşme potansiyele sahip olduğuna inandığı diğer altcoin’lere de bakıyor. Analistin radarındaki bir altcoin, 3,96 dolarlık desteği yok etmek üzere olduğunu söylediği Polkadot (DOT)’dır. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İnşaat harika görünmüyor. Bu alandan sürekli daha düşük sekmelerle desteği dördüncü kez çekiçlemek. Başka bir destek testi ve sanırım aşağı doğru piyasadaki ivme ile paralel olarak gerçekleşecek…

Oldukça iyi S/R (destek/direnç) burada 0,012-0,014 dolar alanında çevirin. 0,05 dolara doğru daha ağır bir artıştan önce, yanlamasına devam etmek için iyi görünüyor.

Ocak muhtemelen sonraki altcoin sezonunun başladığı ay olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Ayı piyasası daha ne kadar devam edecek?

Coin Ajans

Ünlü Trader’ın Popülerlik Kazanan Bitcoin Fiyat Öngörüsü Gerçekleşecek mi?

Coin Ajans

Kayseri’de Büyük Operasyon: Paraları Bitcoin’le Aklamışlar!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası