CoinAjans.com
Kripto Analiz

Düşük zincir üzerindeki verilere rağmen Litecoin neden iyi performans göstermeye devam ediyor?

Altcoin Teknik Analizleri coinajans.com

Litecoin’in değeri şu anda en son Mayıs 2018’in ilk haftasında tanık olunan bir aralıkta. 185 doların üzerindeki bir fiyat Mart 2018’e kadar geri alınabilir, bu nedenle Litecoin (LTC) ana direnç seviyelerini test ediyor.

14 Aralık’tan bu yana haftalık performans istisnai oldu ve fiyatların toparlanması da olumlu gelişmelere yol açıyor.

Litecoin

Daha önce de belirtildiği gibi, Flare Network, LTC işlevselliğine Ethereum ile akıllı sözleşmeler gibi izin vereceği için Litecoin ile entegrasyonunu duyurdu. Ağ ayrıca Litecoin Hodlers için ücretsiz bir kripto airdrop ilan etti.

Piyasa Litecoin için pozitif kalırken, basın zamanında, belirli zincir içi ölçümler varlığın cari değeri için birkaç tehlike işareti göstermeye devam ediyor.

Litecoin FRM ve MVRV: Kolektif Kaos önde mi?

Image

Glassnode’a göre, Litecoin Ücret Oranı çarpanı grafiklerde 16 ayın en düşük seviyesine geriledi. FRM göstergesi fiyatla ilgili olmamakla birlikte, doğrudan ağın güvenliği ile ilişkilidir.

Ölçü, toplam madenci geliri (blok ödülü + işlem ücretleri) ile işlem ücretleri arasındaki oran olarak tanımlanır ve düşük bir FRM oranı, daha az güvenli bir ağı gösterir.

FRM’nin yeni düşüklere ulaşmasıyla, Litecoin’in MVRV’si 2 yılın en yüksek seviyesine ulaştı.

Image

2.11 notuyla MVRV, mevcut pazarın üstünde kalmaya devam ediyor, ancak genel göstergesi LTC’nin şu anda aşırı değerli bir varlık olduğunu gösteriyor. Yükseliş rallisi sırasında aşırı değerli bir varlık, mevcut fiyatın uzun vadede sürdürülebilir olmayabileceği ve metriğin fiyatla birlikte bir düzeltmeye ihtiyacı olduğu konusunda spekülatiftir.

Yatırımcıların güvenini kazanmak önemli

Şimdi temeller bir yana, bazı kripto paraların düşüş temellerine bakılmaksızın yükselmeye devam ettiğini anlamak gerekli Bitcoin SV en iyi örneklerden biridir, ancak Litecoin için yatırımcının güvenini kazanmak ideal olmaya devam etmektedir.

Litecoin’in bir ralli sırasındaki tarihsel yükseliş davranışı 2017’den itibaren iyi bir şekilde belgelendi ve şu anda tüm zamanların en yüksek değerinden% 50 uzakta kaldı. Bu nedenle, varlık, umutlu yatırımcıların olası duyarlılığı nedeniyle merdiveni tırmanmaya devam edebilir.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Binance Coin fiyat analizi: BNB nereye gidiyor? Tahminler, teknik göstergeler

Ripple ve Algorand fiyat analizi: XRP ve ALGO için beklenen yön

Bitcoin SV ve Zcash fiyat analizi: BSV ve ZEC için teknik görünüm

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası