CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Efsanevi Yatırımcı: Ripple’a Yatırım Yaptım! Bitcoin ise En Kârlı Bahsim Olacak

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Ünlü milyarder Tim Draper, yeni röportajında Ripple (XRP)’a yatırım yaptığını ve kendisini “inanan” olarak nitelendirdiğini söyledi. Tim Draper açıklamalarının devamında Bitcoin’in önceki tüm yatırımlarının toplamından daha büyük bir getiri sağlayacağına inandığını vurguladı.

Tim Draper: Ripple (XRP)’a sahibim!

Milyarder Tim Draper, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda önemli açıklamalarda bulundu ve piyasa değerine göre dünyanın dördüncü en büyük kripto para birimi olan XRP’ye sahip olduğunu söyledi. Tim Draper, altcoin portföyünü açıklarken XRP ve diğer kripto para birimlerinin dünya için çok önemli olduğunu da vurguladı. Ünlü milyarder konuya yönelik şunları söyledi:

Ben bir inananım. Sanırım oluyor, geliyorlar. Dünya için çok önemli ve dünyanın bunu bilmesini istiyorum ve dünyadaki diğer insanların piyasaya girmesini istiyorum.

Tim Draper, Bitcoin’in önceki tüm yatırımlarının toplamından daha büyük bir getiri sağlamasını bekliyor. Ünlü milyarder konuya yönelik şunları söyledi:

İnternet patlamasını gölgede bırakmak: Bu internetten daha büyük. Demir Çağı, Rönesans’tan daha büyük. Sanayi Devriminden daha büyük…

Twitter’da takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

İşte Tahminleri Tutan Analist ve Trader’ların En Yeni Bitcoin Tahminleri

Dev Kripto Borsası Yöneticisine Göre Bitcoin 100.000 Dolarda Dahi Durmayacak

Coin Ajans

5 Bin Doları Bilen Ünlü CEO’dan İnanılmaz Bitcoin ve Altcoin Tahmini!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası