CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Elon Musk’tan DOGE Show! TAKİP ET

kripto para haber coinajans
huobi_koinmedya

Tesla’nın CEO’su Elon Musk Doge coin ile ilgi bir tweet attı ve Doge coin fiyatları pump yaptı. Doge coin çılgınlığı kaldığı yerden devam ediyor.


Elon Musk DOGE show

Elon Musk Doge coin ile ilgili bir tweet attı ve ortalık toz duman. Bu tweet’in ardından Doge Coin fiyatları pump yaptı. Aşağıda Elon Musk’un Doge hakkındaki tweet’ini görüyoruz.

Elon Musk’un tweet’inde verilen mesaja göre Doge Coin standartları küresel finansal sisteminin tozunu attıracak. Tesla ve SpaceX’in CEO’sunun tweet’inin ardından Doge Coin fiyatlarındaki değişimi aşağıda görüyoruz.

koinmedya_brave

Elon Musk DOGEYazının kaleme alındığı saatte top 50’de işlem görüp de çift basamaklı değer artışı yaşanan kripto paralar Doge Coin ve Kyber Network. Kripto para piyasalarında ise genel anlamda durağanlık yaşanıyor.

Geçtiğimiz günlerde TikTok isimli sosyal medya aracında Doge hakkında paylaşılan bir videonun da ardından fiyatlarda ciddi bir canlılık yaşandı.

Doge Coin, 6 Temmuz’da 0.0023 dolar civarında işlem görüyordu. TikTok etkisi ile fiyatlar kısa sürede 0.0047 dolara kadar çıktı. Sonrasında tekrardan düşüş trendine giren Doge Coin, Elon Musk’ın tweet’inin ardından düşüş trendinde ibre tersine döndü.

Elon Musk, ABD’li birçok politikacı ve ünlünün twitter adresi 2 gün önce hackerlar tarafından ele geçirildi. Hackerlar ünlülerin twitter adresini kullanarak Bitcoin adresi gönderip Bitcoin talep ettiler. Bu gelişmenin ardından Elon Musk’un twitter adresinden Doge hakkında bir tweet paylaşılınca akıllara iki gün önce yaşanan twitter skandalı geldi.

koinmedya_brave

Ancak Elon Musk’ın adresinden paylaşılan Doge Coin mesajının bizzat Elon Musk tarafından paylaşıldığı anlaşıldı ve Doge pump yapmaya başladı. Elon Musk’in renkli kişiliği bu tweet’ine karşılık ilginç eleştirilerin de gelmesine neden oluyor. Bazı takipçileri Elon Musk’ı kripto para piyasalarında manipüle yapmakla suçluyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Hindistan ulusal blockchain stratejisi üzerinde çalışıyor

Coin Ajans

Socios, ünlü basketbolcu Sinan Güler ile anlaştı

Yeni Oluşturulan Bir Site Kripto Para Sektörünü İkiye Böldü!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası