CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

En Büyük Bitcoin Balinalarından Biri: BTC’yi Zirvelere Bu Gelişme Taşıyacak!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Risk kapitalisti ve ünlü milyarder Chamath Palihapitiya, eğer küresel finansal sistem çökerse Bitcoin’in milyarlarca insana finansal erişilebilirliği sağlayacağını söylüyor. Ayrıca ünlü milyardere göre, Bitcoin’i yeni zirvelere taşıyacak şey finansal kaos.

Chamath Palihapitiya, bilinen en büyük Bitcoin balinalarından biri

Social Capital CEO’su ve eski Facebook yöneticisi Chamath Palihapitiya, bilinen en büyük Bitcoin sahiplerinden biri. Chamath Palihapitiya, CNBC’nin Squawk Box programında Joe Kernen ile yaptığı yeni bir röportajda, Bitcoin‘in fiyatının ve benimsenmesinin meteorik yüksekliklere ulaşmasının ne kadar süreceğini açıklıyor. Chamath Palihapitiya konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin’in son birkaç milyon koininin ilk 18 milyondan daha fazla enerjiye mal olacağı açık. Ancak büyük şema içinde yine, bu Bitcoin tabiriyle insanların ‘HODL’ dediği bir şey. Satın alıyorsun, tutuyorsun, kaldırıyorsun.

Dürüst olmak gerekirse, buna asla ihtiyacınız olmamasını umuyorsunuz, çünkü Bitcoin’e değer kazandıracak gerçek kaos gerçekten görmek istediğiniz bir şey değil.

Bitcoin’in finansal altyapı üzerinde yapabileceği değişiklikler konusunda iyimser. Chamath Palihapitiya konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şimdi söylendiği gibi eğer gerçekleşirse, muazzam bir güç yeniden dağıtımı oluşturacağını ve iktidarı zorlayacağını, finansal erişilebilirliği uçlara ve milyarlarca insana iteceğini düşünüyorum. Ve bunda gerçekten gurur duyulacak ve heyecanlanacak bir şey var.

Gördüğüm en baskın faktör, Hazine ve Federal Rezerv’in birleşimi. O kadar çok para bastılar ki, Beyaz Saray’da kimin olduğundan bağımsız olarak varlık fiyatı enflasyonunu görmeye devam etme olasılığımız var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Chainalysis’ten dikkat çeken Bitcoin raporu

Coin Ajans

Almanya, Hindistan, Fransa ve Güney Kore Sonrası Bitcoin Adaptasyonunda Sırada Hangi Ülkeler Var?

Coin Ajans

“Lebron James Gibi!”: Milyarder İsimden Bitcoin Yorumu

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası