CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

En Son 2014’te Görüldü! Bitcoin’i 20.000 Dolara Gönderen Sinyal Tekrar Belirdi

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin, 12.000 dolar bölgesindeki bir redden sonra son iki ayda nispeten dar bir ticaret aralığında işlem gördü. Önde gelen kripto para birimindeki stabil fiyat hareketi, S&P 500 ve değerli metallerde durgunlaştığı için geliyor.

Bitcoin’in önemli uzun vadeli destekleri tekrar aldıktan sonra daha yüksek seviyelere çıkamaması, bazı yatırımcıların kripto para piyasasının güçlü bir düşüş görmeye hazır olduğundan korkmalarına neden oldu. Neyse ki boğalar için, kısa süre önce tarihi bir sinyal daha fazla yükselişin geleceğini doğruladı. Bu sinyal en son 2014 yılında, Bitcoin’i 20.000 dolara çıkaran boğa trendinden önce görüldü.

En Son 2014’te Görüldü! Bitcoin’i 20.000 Dolara Gönderen Sinyal Tekrar Belirdi 3

Analist: Bitcoin, önemli uzun vadeli yükseliş sinyalini oluşturuyor!

Ünlü piyasa analisti Eric Thies, 5 Ekim’de Bitcoin‘in Temmuz ayında çok az kişinin fark ettiği önemli bir uzun vadeli yükseliş sinyali oluşturduğunu belirtti. Kripto para biriminin altı aylık KDJ’si, 2014’ten beri ilk kez yükseliş eğilimi oluşturdu.

KDJ, Stokastik Osilatörden türetilen teknik bir sinyaldir, yani analiz edilen zaman dilimi içinde bir varlığın aşırı alınıp satıldığını gösterir. Bu son sinyal, boğaların şu anda kontrolü elinde bulundurduğunu gösteriyor. Eric Thies, bu sinyalin son oluşumunun önemi hakkında şu yorum yaptı:

Bu çılgın yüksek TF ile ilgili notlar: KDJ’nin boğaya geçtiği önceki tarih 2014 yılıydı  ve Bitcoin 200 dolarlık düşük seviyelerden işlem görüyordu. Daha sonra BTC 20.000 dolara yükseldi.

Bitcoin fiyatındaki yükseliş beklentilerini doğruluyor. Bir kripto analitiği firması olan CryptoQuant, uzun vadeli Bitcoin on-chain sinyallerinin on birinden onunun şu anda “satın al” veya “güçlü satın al” sinyalleri oluşturduğunu bildirdi. Bu sinyaller arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, Hash Ribbons, MVRV Oranı, Stok/Akış Oranı, Stablecoin Tedarik Oranı ve Madencilerin Konum Endeksi bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

2020’nin En Fazla Ses Getiren Bitcoin Tahminleri İle Tanışın!

Coin Ajans

Bu Altcoin Bitcoin, Ripple ve Ethereum’u Sollayarak Yüzde 400 Arttı!

Coin Ajans

Kripto Gündem’de Uzmanlar COVID-19 Etkisindeki Piyasayı ve Bitcoin’i Yorumladı

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası