CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

EOS coin yatırımcısını tedirgin eden gelişme TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

EOS coin yatırımcısını tedirgin edecek şekilde önemli bir adresten yüklü miktarda EOS transfer edildi. Bu adresi önemli kılan gelişmeler var. Ayrıntılar için haberimizin içeriğine bakınız.


EOS coin yatırımcısını tedirgin eden gelişme

Geçtiğimiz yıllarda Çin’de faaliyet gösteren PlusToken isimli bir plarform, kripto para sahiplerini çezbedecek yüksek oranda faiz teklif eden bir sistem geliştirdi. Bu platformdaki işlemler PlusToken üzerinden gerçekleştiriliyordu. Zamanla PlusToken’a olan ilgi o kadar yükseldi ki PlusToken fiyatları  350 dolara kadar yükseldi. Platforma milyarlarca dolar değerinde Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto paralar depozito edildi.

Çin yönetimi, PlusToken’ı bir çeşit ponzi yapılanması olduğu gerekçesi ile platforma operasyon düzenledi. 6 yöneticisini tutukladı. Diğer yöneticiler ise PlusToken’daki kripto paralara el koyarak yurt dışına kaçtılar. Milyarlarca dolar değerindeki Bitcoin ve kripto paralar, zaman zaman bu yapının üyeleri tarafından piyasaya dump edilerek likidite ediliyor.

Lütfen Bkz: Güncel Ethereum teknik analizi, Ethereum fiyat grafiği ve ETH/USD paritesi

koinmedya_brave

PlusToken ile ilgili olduğu iddia edilen adresten 60 milyon dolar değerinde EOS bilinmeyen bir adrese transfer edildi. Şimdi akıllara ister istemez bu tokenların satılacağı ihtimali geliyor. Bu durum EOS coin yatırımcısını tedirgin ediyor.

EOS yazının kaleme alındığı saatte 2.57 dolardan işlem görüyor. Şimdilik bu gelişmenin fiyatlar üzerinde olumsuz bir etkisi gözlenmiyor. Aşağıdaki grafikte EOS fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

EOS coin yatırımcısını EOS coin yatırımcısını tedirgin eden gelişme

Kaynak

koinmedya_brave

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

12 adımda Bitcoinle 12 milyon dolar kazanma rehberi! TAKİP ET

Ethereum’da 1,15 milyar dolar opsiyon sonu, fiyatı nasıl etkiler? TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası