CoinAjans.com
EOS Haberleri

EOS fiyatında son durum – Ufukta bir yükseliş mi var?

Eos haberleri coinajans.com

EOS fiyatında son durum. Ufukta bir yükseliş mi var? Bir Trading View analistine göre EOS – ABD Doları paritesi “golden pocket” denemesi yapacak.


EOS fiyatında son durum – Ufukta bir yükseliş mi var?

Diğer altcoinler gibi EOS fiyatı da Bitcoin’in fiyat trendini takip ediyor. Şimdi de son günlerde yaşananlara bakalım. Kripto para 27 Şubat’ta 3.70 dolar seviyesinin üzerine yükseldi. EOS/USD paritesi 28 Şubat’ta ise 3.350 dolar seviyesine doğru bir düşüş yaşadı.

Bir Trading View analisti olan Blockchain Bob da EOS grafiğini yorumluyor. Ona göre EOS – ABD Doları paritesi “golden pocket” denemesi yapacak.

Şu an EOS fiyatı 3.545 dolar seviyesinde görünüyor. Ayrıca gün içinde 3.343 dolar ve 3.680 dolar aralığında da harket etti. Bir günlük OES – ABD Dolar grafiği bunu gösteriyor.

İlgili – Uzmanlar Bitcoin hakkında iyimserse bir sebebi var!

EOS fiyatında son durum. Ufukta bir yükseliş mi var? Bir Trading View analistine göre EOS - ABD Doları paritesi “golden pocket” denemesi yapacak.EOS fiyat grafiği – Kaynak: TradingView

Öyle görünüyor ki kripto para 27 Şubat’ta bir yükseliş trendi yakalayabildi. Yine de bu sırada 3.600 dolar seviyesinden önce durdu ve böyle bir fiyat görünümü ile 28 Şubat’a geçiş yaptı.

Yeni güne geçişten birkaç saat sonra EOS/USD paritesi ayı bir momentum ile karşıladı. Ve sonuçta kripto paranın fiyatı 3.350 dolar gibi günün dip seviyesine kadar çekildi. Şimdi coin bir miktar 3.500 doların üzerine toparlanıyor.

EOS fiyatı 29 Şubat’ta ise yatay bir seyir izliyor. Şu an 3.545 dolardan işlem görüyor. En azından son günlerin düşüşünün durduğunu söyleyebiliriz.

İlgili – Weiss Ratings’e göre stabil coin Tether XRP’den daha iyi bir seçenek

EOS: Fiyat tahmini analizi

EOS fiyatında son durum. Ufukta bir yükseliş mi var? Bir Trading View analistine göre EOS - ABD Doları paritesi “golden pocket” denemesi yapacak.

EOS fiyatında son durum – Ufukta bir yükseliş mi var?

“Golde pocker” bölgesinde bulunan teknik indikatörler şöyle: Haftalık 20 gün hareketli ortalama, günlük 100 gün hareketli ortalama, dipten gelen destek trend çizgisi ve günlük 50 gün hareketli ortalama.

20 günlük üssel hareketli ortalama (EMA) 3.570 dolar seviyesinde bulunuyor. Öte yandan 50 günlük hareketli ortalama ise 3.550 dolar noktasında görünüyor. RSI ise 52.95 seviyesine yakın.

Kaynak

İlgili Haberler

EOS, Tezos ve ChainLink’te yorulma emareleri

Coin Ajans

EOS gözünü 4.5 dolara dikti

Coin Ajans

2019 sona ererken Ethereum, Ripple ve EOS’da son durum

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası