CoinAjans.com
EOS Haberleri

EOS gözünü 4.5 dolara dikti

Eos haberleri coinajans.com

EOS gözünü 4.5 dolara dikti. Bu aralar güçlü alım baskısının keyfini çıkaran kripto para ayı da 4.00 doların üzerinde kapatabilir.


EOS gözünü 4.5 dolara dikti

EOS teknik analizi, kripto paranın hedef olarak 4.5 dolara doğru yol almaya başlayacağını gösteriyor.

EOS/USD orta vadeli fiyat trendi

EOS teknik analizi, kripto paranın 200 günlük hareketli ortalamanın üzerinde işlem gördüğünü gösteriyor. Önemli bir seviye olan 3.30 doların üzerinde işlem gören EOS, teknik bir boğa görünümüne sahip.

Altcoin sektöründe görülen son ralli sırasında EOS’un gücüne güç katmasına şahit oluyoruz. Kripto para şu an 4.0 dolar seviyesinde ve burada gayet rahat görünüyor.

EOS gözünü 4.5 dolara dikti. Bu aralar güçlü alım baskısının keyfini çıkaran kripto para ayı da 4.00 doların üzerinde kapatabilir.

Bir günlük grafik, EOS için hedefte 4.5 dolar seviyesinin olduğunu gösteriyor. Orta vadede muhtemelen EOS burayı görmeden bir çekilme olmaz. Ondan sonra anlamlı bir geri çekilme yaşanabilir.

Yine de eğer EOS/USD paritesi kilit trend çizgisi direncinin üzerine kırılma yaparsa, kripto para bu sefer 5.50 dolar seviyesine doğru yükselebilir.

Günlük zaman dilimindeki yükselen trend çizgisine daha yakından bakıldığında, Ağustos 2019’dan bu yana EOS / USD paritesinin yönünü şekillendirdiği ortaya çıkıyor. Yani EOS gözünü 4.5 dolara dikti diyebiliriz.

İlgili – Kripto para coin fiyatları neye göre belirleniyor?

EOS/USD kısa dönem fiyat trendi

EOS/USD analizi, kripto paranın kısa vadede teknik olarak boğa olduğunu ve fiyatın 3.15 doların üzerinde işlem gördüğünü gösteriyor.

EOS/USD paritesi yakın bir zamanda büyük bir ters baş ve omuzlar formasyonu oluşturdu ki bu da fiyata 5.50 dolar seviyesine doğru ralli yaptırabilir.

EOS gözünü 4.5 dolara dikti. Bu aralar güçlü alım baskısının keyfini çıkaran kripto para ayı da 4.00 doların üzerinde kapatabilir.

Bu boğa formasyonunun boyun kısmı şu an 3.55 dolar seviyesinde yerleşiyor. Bu da EOS/USD paritesi için kısa vadede daha fazla kazanca işaret ediyor.

4.30 dolara bir ralli ise çok daha büyük bir baş ve omuzlar formasyonunu oluşturabilir.

Kısa vade için düşünülebilecek başka bir senaryo ise 4.30 dolar ve 4.40 dolara teknik bölgesine ralli olabilir. Ardından ise güçlü bir geri çekilme.

Bunları dikkate alarak traderler önümüzdeki günlerde 4.00 dolar seviyesinin üzerindeki gelişmeleri göz önüne almalı.

İlgili – Bitcoin son 7 yılın en iyi Ocak ayı kapanışına çok yakın

EOS/USD teknik özet

EOS/USD teknik analizi önümüzdeki günlerde 4.40 dolar ve 4.50 dolar teknik bölgesine doğru bir ralli olabileceğine işaret ediyor. Yani EOS gözünü 4.5 dolara dikti.

Kaynak

İlgili Haberler

EOS en büyük güncellemesini yayınladı: EOS.io 2.0

Coin Ajans

Kripto para derecelendirme kuruluşu Weiss Ratings Bitcoin’e kaç veriyor?

Coin Ajans

EOS Rehberi: EOS nedir? EOS coin nereden ve nasıl alınır? EOS geleceği nasıl? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası