CoinAjans.com
EOS Haberleri

EOS, Tezos ve ChainLink’te yorulma emareleri

Eos haberleri coinajans.com

2020’nin ilk ayında iyi performans sergileyen EOS, Tezos ve ChainLink’te yorulma emareleri baş gösterdi. Bu kripto paralarda kısmi bir düzeltme yaşanabilir.


EOS, Tezos ve ChainLink’te satış sinyali

EOS, 17 Aralık 2019’da 2,16 dolar ile dibi gördükten sonra yatırımcılar EOS’u dipten satın alma imkanına kavuştu. Bu sayede EOS, tekrardan boğa trendine girdi ve fiyatlar 4,39 doları gördü. Bu sıçrayışla EOS fiyatları 200 dönemlik hareketli ortalama seviyesinin üstüne çıktı. Ancak bu seviyede direnç ile karşılaşan EOS fiyatlarında kısmi bir düzeltme yaşanabilir. Aşağıdaki grafikte EOS fiyatlarına son aylarda yaşanan değişimi görüyoruz.

EOS, Tezos ve ChainLink’te Lütfen Bkz: Bitcoin opsiyon analizi: Alıcılar satıcılardan fazla

EOS için TD endeksi satış sinyali veriyor. Benzer sinyalleri RSI değerlerinde de görmek mümkün.

EOS benzeri çıkışı Ocak 2020’de Tezos için görmek mümkün. Yılın ilk günlerinde 1,20 dolar seviyesinde işlem gören Tezos, yazının kaleme alındığı saatte 1,67 dolardan işlem görüyor. Tezos’ta TD göstergeleri satış sinyali veriyor ve fiyatlar 0,786 Fib değerlerine (1,6 dolar) kadar gerileyebilir. 1,71 dolar seviyesinde de Tezos için bir direnç göstergesi oluşmuş durumda.

Tezos ve Chainlink'te EOS, Tezos ve ChainLink’te yorulma emareleriLütfen Bkz: Bitcoin 2020’nin ilk düzeltmesini yaşayabilir mi?

Chainlink yazının kaleme alındığı saatte 2,82 dolardan işlem görüyor ve CoinMarketCap sıralamasında 17’inci sırada. Link yeni yıla 1,75 dolardan girdi ve Ocak ayında yüzde 60’ın üzerinde değer kazandı. Chainlink’te yüksek talep fiyatlarlar beraber RSI değerlerini de arttırdı. Chainlink RSI grafiği aşırı alım bölgesine girdi ve trend dönüşümü sinyali veriyor.

Tezos ve Chainlink'te EOS, Tezos ve ChainLink’te yorulma emareleriKaynak

İlgili Haberler

EOS fiyatı yeni bir trend değişimi mi yapıyor? TAKİP ET

Kripto para derecelendirme kuruluşu Weiss Ratings Bitcoin’e kaç veriyor?

Coin Ajans

Chainlink, EOS ve Tezos piyasanın genel ayı görünümünden kurtulabilir

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası