Bitcoin Haberleri

Eski Coinbase CTO’sundan Bitcoin İçin 6 Haneli Tahmin

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Eski Coinbase CTO’su Balaji S. Srinivasan, Bitcoin (BTC) fiyatının büyümesinin coronavirüs salgını ile nasıl karşılaştırılabileceğini açıklıyor.

FairSpin

Coinbase CTO’su: Bitcoin 100 bin dolar
yolunda

Dev kripto para borsası Coinbase’in eski CTO’su Balaji S. Srinivasan, şimdi 10.000 doların üzerinde işlem gördüğü için Bitcoin’in 100.000 dolarlık çizgiyi geçmenin daha muhtemel olduğunu söylüyor. Ünlü isim tahmininin gerekçesini açıklamak için, BTC‘yi 10.000 dolara hızla götüren coronavirüs vakalarının sayısı ile fiyat hareketini karşılaştırdı. İlk bakışta, Bitcoin’i ölümcül virüsle karşılaştırma fikri saçma görünebilir. Ancak Balaji S. Srinivasan, her ikisinin de stokastik süreçler olarak modellenebileceğini açıkladı. 

StormGain

Kesinlik olmasa da GBM’ler ve SEIR modelleri farklı senaryoların matematiksel olasılığını hesaplamak için kullanılabilir. Bitcoin ve coronavirüs arasındaki bağlantı matematiğin çok ötesine geçebilir. Kriptokoin tarafından daha önce bildirildiği gibi, deVere Group CEO’su Nigel Green, önde gelen kripto para birimi artık bir hedge varlığı olarak hareket ettiğinden Bitcoin (BTC) fiyat pompalarının doğrudan yeni coronavirüs vakalarıyla ilişkili olabileceğini iddia etti. Fundstrat’tan Tom Lee’de coronavirüs salgınını BTC’nin 2020’de başka bir ralli yaşamasının nedenlerinden biri olarak belirtti.  

Uzman ve
analistlere göre, Bitcoin coronavirüs salgınıyla 6 hanelere taşınabilir

Uzmanlar Bitcoin çevresinde yeni anlatılar oluşturmayı sevseler de popüler analistlere göre, fiyatı askeri çatışmalar veya salgınlar olsun olmasın 100.000 dolara yaklaşıyor gibi görünüyor. Efsanevi grafikçi Peter Brandt ve Silk Road’un kurucusu Ross Ulbricht, BTC’nin fiyatının teknik analizlerine dayanarak bu yıl altı haneli fiyatlarla ortaya çıkabileceğini tahmin etti.  Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Usta Analist Bitcoin, Ripple ve Ethereum’un Bir Sonraki Adımını Açıkladı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

İtalyan bankası Bitcoin ödeme sistemi geliştiriyor

“Kıyamet Günü Geliyor”: İşte Ünlü Ekonomistlerin Bitcoin, Altın ve Gümüş Yorumları

2016 Bitcoin haftalık golden cross %75 kar bırakmıştı – BTC aynısını yapar mı?

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası