CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Eski Goldman Sachs Yöneticisi, Bitcoin’de Yeni Zirve İçin Tarih Verdi!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Diğer piyasalar gibi, Bitcoin de son birkaç haftadır zor günlerden geçiyor. Şubat ayında kurulan 10.500 dolarlık yüksek seviyeden BTC yaklaşık %50 düştü, şimdi bu makalenin yazıldığı tarihte 5.800 dolardan işlem görüyor. Bu düşüşe rağmen, önde gelen bir makro analist, kripto para biriminin yakında tüm zamanların en yüksek seviyesinin üzerinde toplanmasını bekliyor.

Goldman
Sachs’ın eski yöneticisi: Bitcoin 18 ayda 20 bin doları aşacak!

Cumartesi günü yayınlanan bir röportajda, Goldman Sachs’ın hisse senedi türevleri işinin eski başkanı olan Raoul Pal, Bitcoin‘in fiyatının önümüzdeki 12 ila 18 ay içinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 dolara yükseleceğini düşündüğünü belirtti. Küresel piyasalarda görülen mevcut çöküşe rağmen ünlü ekonomist, BTC’nin 20 bin dolarlık zirveyi aşacağına inanıyor.

Bu röportaj, ünlü
yöneticinin Bitcoin’de her zamankinden daha fazla boğa olduğunu ve kısa bir
süre sonra “tüm sisteme” güvenin kaybolmuş olabileceğini belirttiği bir yazıdan
sonra yayınlandı. Raoul Pal, bunun nedeninin toplumun dokusunda siyasetten
finansa kadar açık güvensizlikler ortaya çıkaran COVID-19’un patlak vermesi
olduğunu belirtiyor.

Raoul Pal: Bitcoin
gelecek on yılın yatırımı

Raoul Pal, bir ya da iki yıllık bir bakış açısından sadece Bitcoin’de yükselmiyor. Sonuç olarak, Ocak ayının sonlarında paylaştığı kapsamlı bir yorumda eski Goldman yöneticisi, Bitcoin’in önümüzdeki 10 yıl boyunca (bir tane seçmek zorunda kalırsa) elinde tutacağı tek varlık olacağını düşündüğünü söyledi. Ünlü yönetici, dünyanın dijital olacak alternatif bir finans sistemine dönüşeceğini öne sürdüğü önceki açıklamalarına atıfta bulunarak Bitcoin’in “daha ​​büyük makro görüşlerin tümünü kapsadığını” belirtiyor.

Eski Goldman Sachs yöneticisi daha önce önde gelen endüstri podcaster’ı Stephan Livera’ya Bitcoin ve kripto para birimi hariç tüm popüler varlık sınıflarının son derece pahalı olduğunu söyledi. Hisse senetleri, kabaca tüm zamanların en yüksek seviyelerinde ve nispeten az kârla aşırı değerleri zorluyor. Raoul Pal’a göre, tahvillerde çok iyi durumda değil. Önde gelen yatırımcı gayrimenkul sınıfını yatırıma “uygun olmayan” varlıklar olarak nitelendirerek, tüm zamanların en yüksek seviyelerine yakın ticaret yaptıkları için ev satın almanın daha az mantıklı olduğunu da sözlerine ekledi. Sonuç olarak ünlü isim, Bitcoin’in gelecek on yılın yatırımı olduğunu vurguladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Öncü Bitcoin Borsası Bakıma Giriyor: Fiyatlar Yine Etkilenecek mi?

Coin Ajans

CZ Bitcoin fiyatı ucuz mu diye sordu: Bu BTC anketi nasıl sonuçlandı? TAKİP ET

Bitcoin yükselişe geçti! BTC son 24 saatte yüzde 12 yükseldi

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası