CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Ethereum 5 ayın zirvesinde – Boğalar 500 dolara mı hazırlanıyor? TAKİP ET

kripto para haber coinajans
huobi_koinmedya

Ethereum 5 ayın zirvesinde. ETH fiyatı grafiklerde 270 dolara kadar çıkarak yerel bir zirve kaydetti. Şu an 260 dolar ve 250 dolar destekleri oluştu ki bunların üzerinde kaldığı sürece daha fazla yükselebilir. Bu durumda Ethereum fiyatının higher high hareketler ile 500 dolara doğru ilerleme ihtimali de artar.


Ethereum 5 ayın zirvesinde

Ethereum son 24 saatte patlama yaptı diyebiliriz. Neredeyse dikeye yakın bir hareketle Ethereum fiyatı 245 dolardan yükselerek 270 dolarda zirve oluşturdu. Bunu yaparken de ABD Doları karşısında yüzde 10’a yakın ve Bitcoin karşısında ise yüzde 7’den fazla değer kazanmış oldu.

Öyle görünüyor ki 260 doların üzerine çıktıktan sonra boğalar mola verdi ve ETH fiyatı şu an 263 dolar civarında konsolide oluyor.

Ethereum 5 ayın zirvesinde. ETH fiyatı grafiklerde 270 dolara kadar çıkarak yerel bir zirve kaydetti. Şu an 260 dolar ve 250 dolar destekleri oluştu

koinmedya_brave

Ethereum 5 ayın zirvesinde – ETH/USD grafiği Trading View

İlgili – VeChain’den Ethereum’a gözdağı!

Ethereum’un bu dirilme havasını koruyabilmesi için yüksek destek 260 dolarda ve aşağı destek de 250 doların üzerinde olmalı. Bunlar Ethereum sahiplerini satmaya ya da almaya yönlendiren kilit psikolojik pozisyonlar. Bu seviyelerin altına geri çekilmeler ayı olarak kabul edilecek. Eğer üzerinde kalırsa, ETH’in 500 dolara doğru higher high hareketler yapabileceğine güven artar.

Her ne kadar boğalar yavaşlasa da Ethereum’da hala yukarı yönde büyümek için yeterli yer var. Bundan dolayı fiyatı muhtemelen boğa aşamasının devam etmesi ile 280 dolar direncine dokunabilir. Ondan sonra ise güçlü bir geri çekilme ile aşağı destek seviyesi test edilebilir.

koinmedya_brave

Bu yükselişi ile öyle görünüyor ki Ethereum birkaç altcoini de kendisi ile beraber yukarı çekti. Genel görünüm de birçok başlıca altcoinin yeşil bölgede olduğunu gösteriyor. Yüzde 1 ile yüzde 7 arasında kazançlara sahipler. Altcoinlerin bu pozitif performansı ise Bitcoin’in piyasa hakimiyetinin kademeli olarak düşmesine yol açıyor. Şu an BTC hakimiyeti yüzde 61 civarında.

İlgili – Ethereum hack challenge etkinliğine katılmak ister misiniz? Attacknet tam size göre!

Bitcoin de kırılmaya hazır

Bu arada Bitcoin fiyatı da kısa süre önce 9,300 dolar direncini kırmıştı. Şimdi ise önündeki daha ağır bir direnç olan 9,500 doları kırdığını görüyoruz. Ayrıntılar güncel Bitcoin teknik analizi yazımızda.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Bitcoin Teknik Analizi: 05 Aralık 2019

Coin Ajans

PayPal haberi, popüler altcoin Pundi X’in (NPXS) fiyatını ateşledi

Bitwise: Bugün Bitcoin almak 1850’lerde petrol almakla eş!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası