CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Ethereum ATH’ye yaklaşırken ETH balina sayısında önemli artış var

kripto para haber coinajans

Glassnode analitik şirketi tarafından bildirildiği üzere, Ethereum cüzdanlarıyla ilgili zincir içi ETH verileri, 9 Ocak’ta bugün elde edilen birkaç önemli zirveyi gösteriyor.

ETH balinalarının sayısı artıyor

Glassnode tarafından yakın zamanda yayınlanan bir tweet’e göre, 10.000 ETH veya daha fazlasını tutan ETH cüzdanlarının miktarı ani artış gösterdi.

ETH 10.000+ cüzdan sayısı, iki gün önce 7 Ocak’ta görülen en yüksek seviye olan bir yılın en yüksek seviyesi 1.097’ye ulaştı.

Sıfır olmayan ETH cüzdanlarının sayısı da artıyor

Glassnode tarafından bildirilen ETH cüzdanlarıyla ilgili diğer bir rekor, sıfır olmayan ETH adreslerinin miktarının tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı ve şimdi toplamda 52.076.882 olması.

Bu, hem ekosisteme yeni ETH sahiplerinin girişi hem de ETH’nin kullanıcılar tarafından yeni cüzdanlara dağıtılması anlamına gelebilir.

Şimdi hem bireysel hem de kurumsal yatırımcılardan yeni bir ilgi dalgası ortaya çıktı; Ethereum, 2018’in başlarında ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesinden sadece 50 $ uzakta olan 1.270 $ seviyesini (Ocak 2018’den bu yana ilk kez) yeniden ziyaret etti.

Yazım zamanında, en büyük ikinci kripto para birimi, bu hafta başında 42.000 $ ‘ın üzerine çıkan tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Bitcoin ile birlikte yükselen 1.225 $ bölgesinde işlem görüyor.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Binance CEO’su, şirkete ait olduğu iddia edilen belgeleri yalanladı

MicroStrategy, dip seviyeden 10 Milyon dolarlık daha BTC alımı yaptı

Chrome kullanıcıları dikkat: Kripto paralarınız tehlikede olabilir!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası