CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Ethereum boğaları geri mi döndü? – ETH yüzde 10 yükseldi

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
fairspin_koinmedya

Ethereum boğaları geri mi döndü? ETH fiyatı son 24 saatte yüzde 10 yükseldi. Kripto para piyasaları hareketli günler geçirmeye devam ediyor! Peki ya şimdi?


Ethereum boğaları geri mi döndü? – ETH fiyatı %10 arttı

 

Son zamanların en yüksek volatilite seviyelerinin yaşandığı kripto para sektöründe, adrenalin seviyesi bir türlü azalmıyor. Dün 130 dolar seviyesine kadar inerek Mart 2019’dan beri en düşük seviyesini gören Ethereum, bugün aynı hızda yükselişe geçti. CoinMarketCap’te aldığımız verilere göre ETH son 24 saatte değerini %10’un üzerinde arttırarak 150 dolar bandına kadar yükseldi.

Ethereum bogalari geri

Ethereum’da yaşanan bu yükseliş ile beraber 26 Kasım, ETH’nin 25 Ekim’den bu yana en büyük günlük kazanç sağladığı gün olarak istatistiklere eklendi.

İlgili haber: Yeni başlayanlar için Ethereum nedir?

Bugün yaşanan yükseliş hareketini incelediğimizde, dün 181 milyar dolar olan toplam piyasa hacminin, yaklaşık 15 milyar artarak 196 milyar dolara kadar çıktığını görüyoruz. Piyasaların top yekun yeşile bürünmesindeki etken ise, sektöre giriş yapan 15 milyar dolarlık likiditenin kripto paralar arasında homojen bir şekilde bölüşülmesi olarak karşımıza çıkıyor.

Geldiğimiz bu noktada pazarın bir sonraki rotasını belirlemek oldukça güç. Çünkü çoğu marj ticareti yapan borsada, short ve long emirler dengelenmiş durumda. Bununla beraber RSI göstergesinin 40 puanın üzerine çıkarak aşırı satış bölgesinden giderek uzaklaşması, ETH pazarında olumlu havanın daha baskın olduğunun bir işareti olabilir. Ayrıca Ethereum kanadından gelen İstanbul yükseltmesiyle ile ilgili haberler, olası bir boğa koşusunda ETH’yi diğer kripto paraların önüne geçirebilecek bir etken olarak göze çarpıyor.

İlgili haber: Buterin: “Ethereum İstanbul sonrası saniyede 3000 işlem yapabilecek”

Kripto para piyasalarından en son haberler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

 

İlgili Haberler

Bitcoin 2 devin arasında yaşam savaşı veriyor! TAKİP ET

2020 Ethereum fiyat tahmini TAKİP ET

Ethereum makro fiyat göstergeleri karmaşık sinyaller veriyor TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası