CoinAjans.com
Kripto Analiz

Ethereum büyük engeli aştı – ralliye hazırlandınız mı?

Altcoin Teknik Analizleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Ethereum, ABD doları karşısında yeni bir artış başlatmak için 1000 doların üzerine güzelce yerleşti. ETH fiyatı, 1.420 dolara doğru gitmek için 1.275 dolarlık direnci kırdı.

ETH fiyatı, ABD dolarına karşı 1.000 dolarlık direnci kırdıktan sonra hız kazandı.

Fiyat %25’in üzerinde ve 1,300 $ ve 100 basit hareketli ortalamanın üzerinde güzel bir şekilde işlem görüyor.

4 saatlik ETH / USD paritesi grafiğinde 1.240 dolara yakın bir dirençle önemli bir sözleşme üçgeninin üzerinde bir kırılma oldu.

Parite, önümüzdeki seanslarda 1.420 $ ve 1.500 $’a yükselmeye devam edecek gibi görünüyor.

Ethereum başka bir artış başlatıyor

Geçtiğimiz hafta, Bitcoin ve Ethereum, ABD Doları karşısında sırasıyla 1.000 ABD Doları ve 230.000 ABD Doları’nın üzerinde önemli bir yükseliş gördü. ETH fiyatı, 1.110 dolarlık direnç bölgesini bile aştı ve 100 basit hareketli ortalamanın oldukça üzerine yerleşti.

Ethereum fiyatı 1.290 dolarlık bölgeyi test etti ve yakın zamanda kazançları konsolide etmeye başladı. Küçük bir düşüş oldu, ancak düşüşler 1.190 $ seviyesinin üzerinde teklifler ile kaldı. Fiyat yeni bir artışa başlamadan önce 1.065 $ civarında düşük bir düşüş oluştu.

Pozitif bölgeye geri dönmek için 1.200 $ seviyesini kırdı. Ayrıca 4 saatlik ETH / USD paritesi grafiğinde 1.240 dolara yakın direnç gösteren önemli bir sözleşme üçgeninin üzerinde bir kırılma oldu.

Ethereum

Ethereum kazançları hızlandırdı ve fiyat 1.300 dolar seviyesini bile kırdı. Fiyat 1.400 dolar seviyesine doğru yükselmeye devam edebilir gibi görünüyor.

Ethereum’da desteklenen düşüşler

Ethereum 1.340 $ ve 1.400 $ direnç seviyelerini temizleyemezse, aşağı yönlü bir düzeltmeye başlayabilir. İlk destek 1.275 $ seviyesine yakın.

Ana destek, 1.180 dolar seviyesinin yakınında oluşuyor. Daha fazla kayıp, fiyatı 1.135 dolara çıkarabilir Boğaların bu noktada güçlü bir tavır alması muhtemeldir.

Teknik göstergeler

4 saatlik MACD – ETH / USD için MACD şimdi düşüş bölgesinde ivme kazanıyor.

4 saat RSI – ETH / USD için RSI hala 60 seviyesinin oldukça üzerinde yer alıyor.

Destek Seviyesi: 1.135 dolar.

Direnç Seviyesi: 1.400 dolar.

newsbtc


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

İlgili Haberler

Polkadot ve NEM fiyat analizi: DOT ve XEM için teknik görünüm

2 Ocak Bitcoin Cash (BCH) ve IOTA fiyat analizi

1 Mayıs Bitcoin analizi: BTC hisse senedi piyasasını takip ediyor

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası