CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Ethereum ne zaman 1000 dolar olacak? Cevap bu analizde TAKİP ET

kripto para haber coinajans
huobi_koinmedya

Ethereum ne zaman 1000 dolar olacak? Analistler özellikle bir aylık ETH grafiği üzerinden neredeyse tüm indikatörler ve güçlü yükseliş trendinin Ethereum lehinde görüntü verdiğini belirtiyor. Crypto Ticker analizi ise 1,000 dolar hedefi için 2021 yılını dile getiriyor. Nasıl olacağını da açıklıyorlar.


Ethereum ne zaman 1000 dolar olacak?

Ethereum, aşırı güçlü temeller tarafından destekleniyor. Bu durum da birçok analisti, kripto paranın geleceği ile ilgili gerçekten çok boğa tahminler yamaya yönlendiriyor.

Ethereum’un şu an aşırı boğa olduğunu söyleyebiliriz. Ancak uzmanlar şunu merak ediyor. Mevcut yükseliş trendi ne kadar güçlü ve kripto parayı nereye kadar taşır?

Bu yazı hazırlanırken ETH 380 dolar civarında işlem görüyor. Tıpkı Bitcoin’in de yaptığı gibi Ethereum da şu an kırmızı bölgede işlem görüyor.

koinmedya_brave

İlgili – Bitcoin ETF olmadı Ethereum ETF verelim?

ETH boğaları higher high oluşturdu

Ethereum ne zaman 1000 dolar olacak? Analistler özellikle bir aylık ETH grafiği üzerinden neredeyse tüm indikatörler

Crypto Ticker, ETH konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli grafiğin aylık zaman aralıklı grafik olduğunu söylüyor.

Crypto Ticker analistleri, boğaların aylık grafikte higher high oluşturabildiğini belirtiyor. Ancak yine de bu güçlü yükseliş trendini doğrulamak için 360 doların üzerinde bir aylık kapanış daha görmemiz gerektiğini de belirtiyorlar.

koinmedya_brave

Bu çevrimiçi site, ETH’nin 1,000 dolar olması için gereken şartları da sıralıyor. Onlara göre Ethereum 2021 yılında 1,000 dolara ulaşabilir.

Şöyle deniliyor: “Teknik açından konuşacak olursak, Ethereum’un önündeki tek direnç seviyesi 838 dolarda. Aylık grafikte bundan başkası yok. Tabii bir de tüm zamanların en yüksek değeri var.”

Crypto Ticker analistler Ethereum öngörülerine şöyle devam ediyorlar: “En önemlisi de şunu görüyoruz. 12 EMA ve 26 EMA bir boğa crossu yaptı. Hem de 2017 yılından bu yana ilk defa. Benzer bir şekilde MACD da boğa crossu yaptı. Burada da uzun bir aradan sonra. Neredeyse tüm indikatörler Ethereum’dan yana görüntü veriyor.”

İlgili – Ethereum’a dikkat!

ETH fiyatının ana katalizörü Ethereum 2.0

Bu arada ETH için en önemli olay ise yaklaşan Ethereum 2.0 güncellemesi. Bu aynı zamanda kripto sektöründe şimdiye kadar gerçekleştirilen en büyük güncelleme de olacak.

Sonuç olarak, ETH fiyatı için ana katalizör olarak Ethereum 2.0 güncellemesi faktörü var.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Grayscale, bir aydır tek Bitoin bile almıyor: Şirketten açıklama

ABD’nin yeni Hazine Bakanı ve SEC Başkanı, kripto paralar için ne anlama geliyor?

Rusya dolaylı yollardan koin ve token’ları dijital hak olarak tanımladı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası