CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Ethereum show devam ediyor! ETH 320 dolar TAKİP ET

kripto para haber coinajans
huobi_koinmedya

Ethereum show devam ediyor! 300 doları geçen ETH fiyatı 320 dolarda aylık zirve kaydetti. Bu fiyat hareketleri altcoin sezonu ile ilgili söylemleri bir kez daha teyit etmiş oluyor.


Ethereum show devam ediyor! ETH 320 dolar

Bitcoin bugün aşırı boğaya dönüştü diyebiliriz. Güne 9,700 dolar civarında işlem görmeye başlayan BTC, kısa sürede 9,800 dolar direncini kırdı ve 10,000 doların üzerine çıktı. 10,200 dolarda aylık bir zirve kaydeden Bitcoin tüm traderleri şaşkına çevirdi. Şimdi ise 10,000 dolara doğru çekilerek bu seviyeyi test ediyor.

Ethereum da kripto para piyasasındaki bu pozitif havada yüzde 10’dan fazla değer kazandı. 300 dolar kritik seviyesini geçen ETH, 320 dolarda zirve kaydetti. Ethereum da lider kripto para gibi şu an aşağı yönlü düzeltme yapıyor ve 310 dolar civarında işlem görüyor.

Ethereum show devam ediyor! 300 doları geçen ETH fiyatı 320 dolarda aylık zirve kaydetti. Bu fiyat hareketleri altcoin sezonu ile ilgili söylemleri bir kez daha teyit etmiş oluyor.

koinmedya_brave

ETH/USD grafiği Kaynak: TradingView

Bu arada diğer altcoinler de önemli ölçüde değer kazandılar. Mesela Litecoin’in hareketlendiğini ve 50 dolar seviyesini kaydettiğini görüyoruz. Ripple coin de 0.2250 dolara kadar çıktı. Böyle bir ortamda Bitcoin hakimiyeti ilk önce yüzde 60’a doğru çekilse de fiyatın 10,000 dolara ralli yapması ile BTC’nin kripto para piyasası hakimiyetinin yeniden yüzde 62’nin üzerine çıktığını görüyoruz.

İlgili – Ethereum 5 ayın zirvesinde – Boğalar 500 dolara mı hazırlanıyor?

Bu hafta sonu kripto para piyasası için şu söylenebilir. Hiçbir şey uzun süre bir yerde durmuyor. Piyasaya yüksek bir volatilite hakim ve değerler de sürekli değişiyor. Özellikle Bitcoin’in uzun aradan sonra 10,000 doları, ETH’nin de 300 doları geçmese kripto para piyasasına yeni bir heyecan dalgası getirdi.

koinmedya_brave

ETH’nin yükselişi

Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para Ethereum bu hafta kararlı bir ralli sergiledi. 21 Temmuz’da 235 dolardan işlem gören ETH, mevcut seviyesine kadar yükseldi. Öyle görünüyor ki devam eden DeFi çılgınlığı sonunda ETH fiyatını da uçuruyor. Çünkü DeFi’de bir dizi tokenin inanılmaz değer artışları sağladığını görüyoruz.

İlgili – Bitcoin’den önce 10 bin dolara çıkabilecek az bilinen DeFi coini hangisi?

ETH de bir haftadan kısa sürede yüzde 30 yükseldi. Şimdi 300 doların üzerinde ve 320 dolara dokundu. Haziran 2019’dan bu yana ilk defa bu seviyeye çıktı.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Uzman analist PlanB: Bitcoin (BTC) 8 bin dolar altını unutun!

Coin Ajans

Grayscale, neden büyük miktarda Bitcoin aldığını açıklıyor

ABD’de hangi başkan adayı kripto para sektörü için daha iyi?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası